Quartz S.A. – Mechanik maszyn

4 stycznia 2019, 15:51 Oferta może być już nieaktualna

Quartz S.A. lider w dziedzinie usługowego konfekcjonowania produktów, zatrudni w swoim rozwijającym się zakładzie w Nowym Dworze Mazowieckim, osoby na stanowisku:

Mechanik maszyn

Zakres obowiązków:

  • przezbrajanie i ustawianie maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie w prawidłowym stanie urządzeń i instalacji
  • przestrzeganie planu konserwacji i napraw
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • sporządzanie odpowiednich zapisów w dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów lub maszyn
  • dobra znajomość mechaniki, pneumatyki oraz elektryki
  • dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • odpowiedzialność
  • uprawnienia SEP 1KV będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
  • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • szkolenia, rozwój zawodowy

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: hr@quartz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Quartz S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926). Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.