Rekrutacja ukryta – Agent sprzedaży części

16 listopada 2018, 16:54 Oferta może być już nieaktualna

Innowacyjna, działająca na globalnym rynku firma poszukuje:

niezależnych Agentów do sprzedaży części samochodowych na UK/Afrykę

Opis stanowiska:

  • sprzedaż hurtowa części samochodowych
  • pozyskiwanie nowych klientów hurtowych
  • utrzymywanie partnerskich relacji z klientami

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w branży Automotive
  • znasz lokalne rynki motoryzacyjne
  • posiadasz własną bazę klientów hurtowych
  • płynnie władasz j. angielskim (mile widziany francuski)

Zaoferujemy Ci:

  • wysokie prowizje
  • innowacyjne produkty i wsparcie marketingowe
  • ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • możliwość pracy zdalnie

Oferty prosimy wysyłać na adres: motoryzacja-rekrutacja@wp.pl

Prosimy o dopisanie klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.