SDCM – Specjalista/-ka ds. Komunikacji i Marketingu

4 stycznia 2021, 15:54

SDCM – polska organizacja reprezentująca przemysł i rynek motoryzacyjny, działająca w międzynarodowych strukturach poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista/-ka ds. Komunikacji i Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Nie produkujemy i nie sprzedajemy części motoryzacyjnych, ale zabiegając o interesy całej branży oferujemy i prezentujemy najważniejszym osobom w Państwie idee, pokazujemy szanse oraz ostrzegamy o zagrożeniach dla przemysłu i rynku motoryzacyjnego.

Projekty realizowane przez naszą organizację mają także charakter europejski i są realizowane przez nas przy ścisłej współpracy z organizacjami takimi jak FIGIEFA oraz CLEPA.

Więcej na tematy tych projektów i organizacji można znaleźć pod adresami: www.figiefa.eu oraz www.clepa.eu

Rolą zatrudnionej osoby będzie zatem wspieranie działań SDCM w prezentacji postulatów mających wspierać reprezentowane przez nas środowisko.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Zainteresowanie marketingiem i public relations oraz doświadczenie w tym zakresie;
  • Kreatywność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej zaawansowanym (bieżący kontakt i korespondencja z organizacjami, których członkiem jest SDCM);
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów;
  • Ambitne zadania i satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@sdcm.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SDCM na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).