Sprzeglo.com.pl – Sprzedawca części samochodowych

11 lipca 2018, 8:50 Oferta może być już nieaktualna

Sprzeglo.com.pl – specjalistyczny sklep motoryzacyjny online poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca części samochodowych

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie

Czas pracy: Pełny etat

Obowiązki:

  • Sprzedaż części samochodowych drogą mailową oraz telefoniczną
  • Doradztwo w zakresie doboru części samochodowych
  • Weryfikacja poprawności doboru części przez Klientów
  • Budowa trwałych relacji z pozyskanymi Klientami
  • Wsparcie rozwoju sprzedaży online

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu TecDoc
  • Znajomość programów z katalogami dostawców części
  • Znajomość budowy samochodów oraz części samochodowych
  • Żyłka do sprzedaży i profesjonalizm w pracy z Klientem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto (na rękę): 3000-4000 zł +atrakcyjne premie zależne od wyników
  • Stałą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwojowym zespole pasjonatów motoryzacji
  • Możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów
  • Wysoki komfort pracy i przyjazną atmosferę

Wyślij CV na adres e-mail: praca@sprzeglo.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.”