VanKing Celkar Group – Asystent działu eksportu wschód

17 czerwca 2019, 13:10 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 160 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent działu eksportu wschód

Miejsce pracy: Niepołomice

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu, kontrola nad całokształtem procesu dostawy
  • Negocjowanie warunków transportu z podmiotami zewnętrznymi
  • Koordynowanie działań związanych z odprawami celnymi dbałość o terminowość otrzymywanych potwierdzeń celnych z granicy dotyczących wywiezionych towarów
  • Prowadzenie rozliczeń i przygotowywanie dokumentacji na potrzeby działu finansowego
  • Współpraca z dostawcami zagranicznymi przy organizacji wysyłek towarów (koordynacja terminów produkcji, opieka nad dokumentacją, kontakty z firmami spedycyjnymi
  • Współpraca z działem zakupów oraz sprzedaży
  • Prowadzenie komunikacji z odbiorcami zagranicznymi w celu zapewnienia terminowej i bezproblemowej realizacji wysyłek towarów do klientów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu logistyki i łańcucha dostaw mających na celu usprawnienie pracy

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu logistyki eksportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Praktyczna znajomość procedur celnych importowych i eksportowych
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę z atrakcyjnym systemem prowizji od osiągniętych wyników
  • Długoterminową współpracę z firmą o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • Świeże owoce w poniedziałki i pyszną kawę przez cały tydzień pracy 😉

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing Celkar Group Sp. z o.o. na stronie https://vanking.pl/firma/praca

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn.