VanKing Celkar Group – Przedstawiciel Handlowy

16 października 2019, 13:44 Oferta może być już nieaktualna

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych z siedzibą w Niepołomicach. Firma istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Obecnie sprzedaje swoje produkty w 30 krajach i pracuje dla nas ponad 160 osób w Polsce, Rosji oraz na Łotwie. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku polskim. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych
Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków współpracy
  • Ofertowanie i prezentowanie całościowej oferty Firmy wraz z nowościami i bieżącymi promocjami
  • Obsługa procesu sprzedaży
  • Serwis posprzedażowy (obsługa reklamacji, nadzorowanie rozliczeń)
  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży i/lub pozyskania nowych klientów
  • Monitorowanie konkurencji
  • Dobieranie części z wykorzystaniem katalogów elektronicznych
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość części samochodowych i branży poparta doświadczeniem na stanowisku w dziale sprzedaży (sklep, hurtownia, ASO itp.)
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność w zakresie delegacji do klientów, pracy w terenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod i technik sprzedaży
  • Pewność siebie, znakomite umiejętności interpersonalne, orientacja na osiąganie celów
  • Aktywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę z firmą o długoletniej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia trwa przynajmniej kilka miesięcy)
  • Bardzo dużą swobodę stanowiska pracy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i współpracy z wieloma działami firmy i klientami zewnętrznymi
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty sportowej
  • Atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i pyszną kawę

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji klikając w poniższy przycisk:

Szczegóły dotyczące pracy w firmie VanKing:  https://vanking.pl/firma/praca/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn.