ZF – Customer Service Specialist

22 października 2018, 9:18 Oferta może być już nieaktualna

Rozwijaj przyszłość technologii motoryzacyjnych z ZF, jednym z czołowych dostawców w branży automotive.

Customer Service Specialist (k/m)

Oferujemy zatrudnienie w formie zastępstwa na czas określony w naszej lokalizacji w Warszawie.

Obowiązki:

  • Customer Service / wsparcie infolinii serwisowej
  • Udział w procesie reklamacji
  • Informowanie klientów o produktach ZF; udział w eventach i targach
  • Wsparcie działu marketingu
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów, prezentacji i informacji o rynku
  • Praca z SAP/ SAP BW/ korporacyjnymi portalami biznesowymi

Profil kandydata:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii ze specjalizacją marketing/sprzedaż lub o podobnym profilu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku lub branży motoryzacyjnej (aftermarket) będzie dodatkowym atutem
  • Wymagane umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie, zaangażowanie i nastawienie na ustrukturyzowaną pracę
  • Umiejętność obsługi MS Word, MS Excel, MS PowerPoint; SAP
  • Biegła znajomość j. polskiego, bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie, mile widziany niemiecki – stały kontakt z centralą i innymi zagranicznymi jednostkami

Dołącz do naszego zespołu i wyślij swoje cv w j. angielskim lub niemieckim na adres career.zf-aftermarket@zf.com z dopiskiem B-V-JW-168-18.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZF Friedrichshafen AG, mające siedzibę Obere Weiden 12, 97424 Schweinfurt, Niemcy oraz podmioty z grupy ZF, w szczególności ZF Friedrichhshafen AG S.A. Przedstawicielstwo w Polsce, w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”.