Profesjonalna myjnia pojazdów komercyjnych

13 czerwca 2016, 13:59

MaxiWash Vario: spersonalizowana, oszczędna, wydajna.

Dzięki MaxiWash Vario, WashTec – jeden z wiodących na świecie producentów myjni samochodowych – oferuje rozwiązanie, które pod względem wydajności, wyprzedza konkurencję o klika lat. Myjnia MaxiWash Vario może być dostosowana do konkretnych, indywidualnych potrzeb operatora obiektu. To znacząco podkreśla korzyści płynące z programu myjącego dla firm transportowych, przewoźników autobusowych oraz operatorów wycieczek z własną flotą pojazdów.
gy
Dzięki samobieżnej suwnicy myjącej z dwiema szczotkami bocznymi, elastyczne ramy systemu mogą pomieścić maksymalną szerokość pojazdu do 2,90 m, natomiast ograniczenie wysokości pojazdu myjącego to 4,95 m – są to idealne warunki dla wszystkich rodzajów pojazdów ciężarowych.

Również prędkość – w MaxiWash Vario jest uważana za najszybszy system mycia w swoim rodzaju – program ten trwa zaledwie 7 minut! Dzięki temu operator zużywa mniej wody, energii elektrycznej i środków chemicznych. To z kolei pozwala na wyjątkowo skuteczne wykorzystanie systemu. Program osmozy w sektorze pojazdów użytkowych pozwala na szybkie osuszenie bez pozostałości kropli wody.

Dzięki temu rozwiązaniu, kierowcy nie muszą już używać chusteczek do wytarcia okien lub frontu pojazdu. Oznacza to, że samochody ciężarowe i autobusy są tam, gdzie ich miejsce – a mianowicie na drodze. To z kolei prowadzi do poprawy efektywności i oszczędności czasu dla właścicieli firm transportowych.

Pojazdy komercyjne powinny być trwałe, solidne i niezawodne, tak samo jak programy myjące dedykowane tym pojazdom. Kolejnym powodem dla inwestycji w MaxiWash Vario jest wysoka jakość materiałów, które są używane podczas produkcji tej myjni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w swojej ofercie proponujemy myjnię MaxiWash Vario w wersji ArtCollection, dzięki której klient sam może zaprojektować wygląd swojej wymarzonej myjni.

Po więcej szczegółów dotyczących naszej oferty produktowej zapraszamy na stronę: http://www.washtec-polska.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!