Agro w Inter Cars

, 26 września 2016, 9:08

Części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, maszyn rolniczych i budowlanych można znaleźć w ofercie Działu Agro Inter Cars.

Info_Pras_Inter_Cars_Agro_w_Inter_Cars_1Inter Cars to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Warto jednak pamiętać o tym, że w swojej ofercie spółka posiada również asortyment, skierowany do sektora rolniczego. Pod hasłem Inter Cars Agro znaleźć można części do ciągników, maszyn rolniczych i budowlanych.

W asortymencie są części silnikowe, elektryka i oświetlenie, filtry, łożyska, chemia i płyny, akcesoria, układy hamulcowe, oleje i płyny, układy chłodzenia, układ kierowniczy, układy hydrauliczne, układy pneumatyczne, klimatyzacja, diagnostyka pojazdów i obsługa układów klimatyzacji, wyposażenie warsztatów, ogumienie, napędy i paski, sprzęgła.

Dział Agro opiera się na doskonale funkcjonującej i stale rozwijającej się sieci dystrybucji Inter Cars, złożonej z 215 filii (stan na dzień 21.09.2016 r. – liczba ciągle wzrasta) oraz centrów logistycznych zlokalizowanych w całej Polsce. Dzięki wykorzystywanemu systemowi dostawy zamówione części docierają do klienta w ciągu 14 godzin.

Untitled-1

Ofertę Inter Cars Agro mieli okazję lepiej poznać uczestnicy Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show, która odbyła się 23-26 września. Zaprezentował się wówczas Dział Agro, Wyposażenia Warsztatów, program Bio Service oraz spółka Feber.

Przykładowy asortyment części i akcesoriów z sektora agro w ofercie Inter Cars przedstawia powyższa grafika. Szczegółowe informacje i pomoc w doborze potrzebnych części klienci mogą uzyskać, kontaktując się z pracownikami Działu Agro: agro@intercars.eu, tel. 697 991 843.

 

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!