Cojali. Innowacje i technologia.

, 6 sierpnia 2018, 11:30

Cojali jest wiodącym w branży, hispańskim producentem układów chłodzenia, układów hamulcowych oraz komponentów elektronicznych dla pojazdów przemysłowych. Firma zajmuje się także diagnostyką oraz telematyką dla pojazdów użytkowych, rolniczych oraz maszyn budowlanych i statków.

Oprócz szerokiej oferty produktów, filarami, na których opiera się sukces Cojali są szkolenia oraz ciągłe samodoskonalenie. Jakość produktów Cojali opiera się na kwalifikacjach pracowników, stałym monitorowaniu procesów produkcyjnych oraz przykładaniu najwyższej wagi do stosowanych materiałów. Cojali to Innowacja i Technologia.

Części i komponenty

Cojali jest głównym aftermarketowym wytwórcą sprzęgieł wentylatorów ze sterowaniem elektronicznym. Cojali oferuje szeroki zakres produktów dostosowanych do najnowszych osiągnięć technologicznych przemysłu motoryzacyjnego. Postęp technologiczny, którego doświadcza ten sektor na polu elektroniki, pomaga nam, poprzez dział R+D+I (badań, rozwoju i innowacji), dokonywać postępów w zakresie rozwiązań dotyczących systemów pneumatycznych. Dzięki doświadczeniu w produkcji komponentów najwyższej jakości oraz ciągłemu prowadzeniu badań i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, Cojali pracuje także przy kilku projektach na rynek pierwszego montażu (OE).

Diagnostyka Jaltest

Jaltest to wielomarkowe i wielosystemowe narzędzie diagnostyczne, opracowane w celu wykonywania najbardziej zaawansowanych zadań diagnostycznych i konserwacyjnych pojazdów w łatwy i intuicyjny sposób. Sposób, który nie ogranicza się tylko do odczytywania kodów usterek w systemach pojazdów, ale daje dwukierunkową kontrolę, prowadząc do znalezienia rozwiązania problemów. Jaltest oferuje swoje ponad 15-letnie doświadczenie w opracowywaniu kompleksowych rozwiązań diagnostycznych.

Szkolenia i pomoc techniczna

Aby wykonać poprawną diagnostyję, czynności naprawcze lub konserwacyjne potrzebujemy nie tylko wiedzy mechanicznej. Obecnie, nowe pojazdy posiadające nowoczesne systemy elektroniczne, wymagają od nas nieustannego szkolenia swoich umiejętności. Te umiejętności to znakomite narzędzie pracy do radzenia sobie z każdymi, nawet najnowocześniejszymi pojazdami.

W tym celu, Cojali stworzyło szczegółowy plan szkoleniowy, obejmujący teorię i praktykę. Ten plan szkoleniowy jest dostępny w wielu językach i może być przeprowadzony zarówno w centrach szkoleniowych Cojali jak i w innych miejscach. Co więcej, został on zaprojektowany także w formacie e-learningowym, dzięki czemu jest dostępny on-line z każdego miejsca na świecie.

Rozwój technologiczny zmusza mechaników do poszerzania swojej wiedzy regularnie. Cojali oferuje specjalistyczne wsparcie bazujące na doświadczeniach swoich mechaników i opracowywaniu informacji technicznych dotyczących pojazdów komercyjnych.

Klienci Jaltest od lat ufają specjalistycznemu wsparciu technicznemu – obejmuje ono możliwość udzielania zdalnej pomocy w celu natychmiastowego odpowiadania na wszelkie problemy klientów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!