Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych

, 1 października 2018, 15:09

Valeo, specjalista w zakresie układów hamulcowych, rozszerza swoją ofertę klocków hamulcowych OptiPACK™ oraz PremiumPACK™. Są to produkty opracowane z myślą o potrzebach klientów użytkujących pojazdy ciężarowe.

14 nowych referencji klocków hamulcowych Valeo OptiPACK™ przystosowanych jest do trudnej eksploatacji w pojazdach ciężarowych. Dlatego w pudełkach klocków Valeo OptiPACK™ znajdują się odpowiednie akcesoria – od wskaźników zużycia do elementów montażowych klocka (w zależności od wersji). W ten sposób Valeo gwarantuje profesjonalną wymianę i odczuwalną oszczędność przeznaczonego na nią czasu. Z tego powodu klienci europejscy wskazali, że Valeo OptiPACK™ ma „najlepszy stosunek ceny do jakości” (w badaniu grupy MV2, w kwietniu 2018).

Z kolei Valeo PremiumPACK™ to klocki hamulcowe klasy premium do pojazdów ciężarowych. Do ich produkcji używane są najlepsze materiały cierne stosowane przez Valeo oraz technologia NRS™, która zapewnia wydłużony okres eksploatacji takiego klocka dzięki minimalizowaniu ryzyka jego rozwarstwienia.

Co więcej, Valeo dostarcza swoje klocki hamulcowe w pudełkach zbudowanych z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport. Niewątpliwe korzyści to doskonałe warunki przechowywania klocków, co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom, a przede wszystkim komfort pracy magazynierów i mechaników samochodowych.

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów  oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS  i Androidem .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!