Konkurs firmy NRF

, 11 października 2010, 0:00

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę NRF. Pytania konkursowe brzmią następująco:

1. NRF jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów wymienników ciepła na rynku europejskim. Wymień elementy układu chłodzenia i klimatyzacji, które w swojej ofercie posiada NRF.

2. NRF jest także dostawcą części OE na pierwszy montaż dla znanych producentów samochodów. Jakiej marki dotyczyło pierwsze zamówienie OE na chłodnice realizowane przez NRF?

3. NRF rozpoczynało swoja działalność ponad 80 lat temu od produkcji rdzeni do chłodnic. Obecnie firma oferuje szeroki wybór różnych systemów rdzeni miedzianych i aluminiowych, spełniających różne parametry i przeznaczonych do różnych zastosowań. Podaj z jakiego materiału i w jakich możliwych systemach oferowane są rdzenie do chłodnic powietrza (intercoolerów) NRF?

Podpowiedzi można znaleźć na stronie www.nrf.com.pl

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy malgorzata.werkowska@truckfocus.pl do 18 października br.

Nagrodzonych zostanie 5 losowo wybranych osób, które udzielą pełnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Nagrodami są czarne bluzy polarowe z logo NRF– zapinane na zamek oraz kubki do kawy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.235.*, 13 października 2010, 0:00 0 0

Odpowiedzi wysłane, teraz tyczko czekać na nagrody

Odpowiedz