Wyniki konkursu NRF

18 października 2010, 0:00

Tydzień temu zapraszaliśmy do udziału w konkursie firmy NRF. Dzisiaj przedstawiamy poprawne odpowiedzi oraz listę nagrodzonych osób. 

1. NRF jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów wymienników ciepła na rynku europejskim. Wymień elementy układu chłodzenia i klimatyzacji, które w swojej ofercie posiada NRF.

Odp. chłodnice cieczy (wody), chłodnice powietrza (intercoolery), chłodnice oleju, nagrzewnice, rdzenie chłodnic miedziane i aluminiowe, skraplacze (chłodnica klimatyzacji), osuszacze, parowniki, sprężarki, drobne części AC jak uszczelki (o-ringi), łożyska, termostaty (czujniki), zawory rozprężne, kryzy, cewki, nakrętki.

2. NRF jest także dostawcą części OE na pierwszy montaż dla znanych producentów samochodów. Jakiej marki dotyczyło pierwsze zamówienie OE na chłodnice realizowane przez NRF?

Odp. DAF (dokładnie DAF 55).

3. NRF rozpoczynało swoja działalność ponad 80 lat temu od produkcji rdzeni do chłodnic. Obecnie firma oferuje szeroki wybór różnych systemów rdzeni miedzianych i aluminiowych, spełniających różne parametry i przeznaczonych do różnych zastosowań. Podaj z jakiego materiału i w jakich możliwych systemach oferowane są rdzenie do chłodnic powietrza (intercoolerów) NRF?

Odp. aluminium, system AS200 i BP193

W wyniku losowania, nagrody – czarne bluzy polarowe z logo NRF– zapinane na zamek oraz kubki do kawy otrzymują:

– Patrycja Dembska
– Przemysław Kosmalski
– Paweł Konarski
– Henryk Poloński
– Sławomir Lizakowski 

Gratulujemy! 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.78.19.*, 20 października 2010, 0:00 0 0

Nawet nie zdążyłem wysłać, a już mamy wyniki.. Szybko

Odpowiedz

89.78.19.*, 20 października 2010, 0:00 0 0

Zdjęcie nagrody??

Odpowiedz