Majowy Inter Truck

, 27 maja 2019, 12:37

Majowy numer kwartalnika Inter Truck przywitał czytelników wywiadem odsłaniającym kuluary gorącego Rajdu Dakar, nowinkami technicznymi i planami na energooszczędny warsztat. Przedsmak lata przynoszą również artykuły o akcjach Express Klub oraz Dookoła Świata z Inter Cars.

Wywiad z Darkiem Rodewaldem – mechanikiem Teamu De Rooy – to nie tylko historia młodego chłopaka z Olesna, który znalazł swoje miejsce i robi karierę w holenderskim zespole jeżdżącym w Rajdzie Dakar. To przede wszystkim historia o determinacji i spełnianiu marzeń. Skala wysiłku i bezsenności, jako składowe sukcesu, przybliżają nam zaplecze jednego z najtrudniejszych rajdów samochodowych.

Drugi wywiad, jaki znajdziemy w tym numerze – rozmowa z Tadeuszem Kłosem, właścicielem firmy spedycyjno-transportowej, należącej do Q-Service Truck – to kolejny dowód na to, że dążenie do samorealizacji daje nie tylko satysfakcję, ale również sukces biznesowy.

W Aktualnościach znajdziemy feedback dotyczący Katalogu Online. Użytkownicy serwisu zgłaszają do Inter Cars swoje propozycje zmian, które firma wprowadza. W dalszej części czasopisma, w dziale Agro, znalazły się nowości od dostawców sprzęgieł i opon. Dział Produktów natomiast przygotował bardzo ciekawy artykuł o fotowoltaice i jej wpływie na rozwój współczesnego warsztatu. Idąc dalej tym tropem, przeczytamy również o korzyściach i zagrożeniach wprowadzania do polskich firm elektrycznych samochodów dostawczych.

Czasopismo w wersji drukowanej dostępne jest już w warsztatach, a z jego elektroniczną wersją można zapoznać się TUTAJ

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!