Prezentacja produktów PLUUM na targach i konferencjach

, 22 września 2011, 10:59

Produkty PLUUM po udanej premierze produktów w Polsce z impetem zdobywają europejskie rynki. Teraz przyszedł czas również na kraje Azji i Bliskiego Wchodu.

Jednym z pierwszych działań na tych rynkach był udział w Międzynarodowych Targach Części Samochodowych (CIAPE) w Pekinie. Wśród blisko 1.400 wystawców, na 70 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej, po raz pierwszy w historii targów swoje stoisko miała polska firma – spółka Q4Y Sp. z o.o. z województwa mazowieckiego. Q4Y Sp. z o.o. od kilku miesięcy z sukcesem wprowadza na rynek produkty PLUUM.

Już na początku grudnia b.r. stoisko z produktami PLUUM będzie można spotkać na kolejnych targach motoryzacyjnych, tym razem w Szanghaju (International Trade Fair for Automotive Parts, Equipment and Service Suppliers). Na stoisku zostaną zaprezentowane obok płynu do spryskiwaczy w tabletkach również nowości z gamy PLUUM – aromatyczne krążki zapachowe PLUUM oraz środki do mycia pojazdów bez użycia wody PLUUM.

Warto przypomnieć, że pod koniec sierpnia b.r. produkty PLUUM zostały zaprezentowane na jednych z najważniejszych targów motoryzacyjnych na świecie – AUTOMECHANIKA w Moskwie. W targach uczestniczyło  900 wystawców z ponad 45 krajów świata.

Wrzesień to miesiąc, w którym już od kilku lat odbywają się największe w Polsce targi motoryzacyjne – Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizowane przez Inter Cars SA.. W tym roku w targach uczestniczyło 170 wystawców i 23 tys. osób. Na targach nie mogło zabraknąć stoiska z produktami PLUUM. Odwiedzający mogli zapoznać się z produktami PLUUM  oraz zakupić je w specjalnej cenie promocyjnej. Stoisko PLUUM cieszyło się ogromnym zainteresowaniem otwartych na innowacje fanów motoryzacji, co przekładało się na imponującą sprzedaż płynu do spryskiwaczy w tabletkach oraz nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.

W lipcu stoisko PLUUM można było spotkać na Międzynarodowym Zlocie Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck 2011″. Imprezę odwiedziło ok. 50 tys. osób.

W najbliższym czasie oprócz zbliżających się targów w Szanghaju, produkty PLUUM będą obecne w Paryżu na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Motoryzacyjnego EQUIP'AUTO 2011. W ostatniej edycji targów imprezę odwiedziło ponad 100 tys. osób i było ponad 2000 wystawców, w tym ponad 20 firm z Polski. Produkty PLUUM będzie można również spotkać na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej AUTOTECHNIKA W Budapeszcie, Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej AUTOTECH w Płowdiwie w Bułgarii, Ogólnopolskim Zlocie Omega Klub Polska w Toruniu, na konferencji Retail Purchasing Directors & Private Label w Warszawie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

0.0.0.*, 23 września 2011, 15:12 0 0

Totalna bzdura z tymi tabletkami !!

Odpowiedz