Nowy katalog sprzęgieł do samochodów ciężarowych od Valeo

, 29 listopada 2021, 11:58

Valeo przygotowało katalog sprzęgieł do pojazdów ciężarowych, użytkowych i autobusów. Znajdziemy w nim ponad 13 tysięcy numerów części, opisanych w przejrzysty sposób, kolorowe ilustracje, a także instrukcje montażu.

Katalog sprzęgieł ciężarowych Valeo na 2022 rok

Pod nowocześnie zaprojektowaną okładką przedstawiającą sprzęgła i ich osprzęt kryje się bogaty zbiór informacji, podzielony na sześć rozdziałów. Najważniejszy jest oczywiście kompleksowy spis części pogrupowanych według zastosowań – marek i modeli pojazdów. Publikacja zawiera zarówno gamę sprzęgieł nowych jak i regenerowanych, które są wyraźnie oznaczone. W opisach produktów znajdziemy też numery referencji OE oraz marek konkurencyjnych, dostępnych na rynku wtórnym. Opisy referencji są zilustrowane za pomocą szkiców graficznych. W przypadkach, gdzie identyfikacja potrzebnych części jest trudniejsza, podawane są dodatkowe informacje i rysunki elementów (nie tylko sprzęgieł, ale także docisków, tarcz czy łożysk).

Wszystkie referencje w katalogu opatrzone są obszerną charakterystyką techniczną – np. dokładne wymiary, przenoszony moment obrotowy itd. Zaletą katalogu są także wyczerpujące informacje na temat składu zestawów sprzęgieł oraz występowania poszczególnych komponentów (tarcz, docisków, łożysk) w zestawach.

Ważnym elementem publikacji są także ilustrowane, kolorowe instrukcje montażowe. Prowadzą one użytkownika krok po kroku przez proces naprawy za pomocą schematów graficznych. Wszelkie szczegóły podzespołów są odwzorowane na grafikach z dużą dokładnością, co minimalizuje ryzyko błędów montażowych.

Pobierz najnowszy katalog sprzęgieł Valeo

Nowością w katalogu Valeo, poza kolorowymi instrukcjami montażowymi, jest także dokładny opis gamy produktowej producenta wraz z ponad sześćdziesięcioma zdjęciami sprzęgieł, przedstawiającymi różnice technologiczne pomiędzy nimi. Z opisu dowiemy się więcej na temat rozwiązań technicznych Valeo, oferty sprzęgieł jak i wysprzęglików do pojazdów ciężarowych oraz o gamie produktów Euro 6.

Katalog Valeo można pobrać w formacie PDF. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Valeo zachęca do korzystania z katalogu w wersji elektronicznej. Jednocześnie firma zdaje sobie sprawę z tego, że papierowe katalogi nadal są wykorzystywane przez niektórych dystrybutorów czy warsztaty naprawcze. Taka wersja jest również dostępna.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!