Prace nad nową siedzibą SAF-Holland Polska

, 30 lipca 2013, 11:47

Prace przy budowie nowej siedziby polskiego oddziału firmy SAF-Holland idą pełną parą. Prawdopodobnie obiekt zostanie oddany do użytku już pod koniec sierpnia.

Nowa, większa siedziba SAF-Holland Polska

Siedziba polskiego oddziału producenta osi, zawieszeń i innych podzespołów do pojazdów ciężarowych, przyczep oraz naczep powstaje w specjalnej strefie ekonomicznej. Obiekt będzie większy i bardziej pojemy niż ten dotyczas użytkowany przez firmę.

Jak do tej pory prace budowlane idą z wyprzedzeniem. Na 31 sierpnia 2013 r. planowane jest zakończenie robót budowlanych i przekazanie obiektów do odbioru.

W związku z coraz większą sprzedażą SAF-Holland w Polsce, wygospodarowanych zostanie aż 3000 m2 powierzchni magazynowej. Ok. 1500 m2 przeznaczonych będzie na serwis i stację kontroli.

We wrześniu rozpocznie się montaż sprzętu i urządzeń w warsztacie, regałów w magazynie oraz mebli i innego wyposażenia w biurowcu itp.

Już pod koniec września lub na początku października nastąpi przeniesienie siedziby do nowego obiektu. Oficjalne otwarcie jest obecnie planowane na połowę listopada.

Powstający obiekt mieści się przy ulicy Wawelskiej w Pile. Jak dotąd lokalizacją polskiego oddziału SAF-Holland była, położona ponad 20 km od Piły, Trzcianka.

Czytaj więcej o nowej siedzibie SAF-Holland Polska

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!