,,Gwarantowane Nagrody” – konkurs Opoltrans

, 14 kwietnia 2014, 11:56

Opoltrans ogłasza nowy konkurs dla swoich klientów. Ci, którzy dokonają największych zakupów mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Konkurs trwa od 12 kwietnia do 10 maja 2014 r. i dotyczy wyłącznie zakupów w oddziałach w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Kątach Wrocławskich, Wrocławiu, Zielonej Górze, Bydgoszczy. Pozostałe oddziały nie biorą udziału w konkursie.

Nagrody powędrują do klientów, którzy dokonają największych zakupów w wybranych oddziałach dystrybutora (w okresie trwania konkursu). Ponadto, każdy uczestnik konkursu, który będzie obecny 10 maja 2014 roku w oddziale Poznań otrzyma nagrodę pocieszenia o wartości do 200 zł. Nagrody będą przyznawane podczas „Wielkiego Grillowania” 10 maja 2014 roku na terenie oddziału Poznań. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Warunkiem otrzymania nagrody jest odbiór osobisty podczas uroczystego wręczania lub odbiór przez osobę do tego upoważnioną. W przypadku nieobecności zwycięzcy, nagrody przechodzą na osoby kolejne z listy. Nieobecność jest traktowana jako rezygnacja z nagrody.

Szczegóły na załączonej ulotce oraz na stronie internetowej Opoltrans.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!