Zalety systemu ContiPressureCheck

, 8 maja 2014, 9:52

ContiPressureCheck można dostosować do wymagań każdego parku samochodowego. Możliwość zainstalowania czujnika i odbiornika na wiele sposobów sprawia, że dostępnych jest wiele różnych kombinacji.

System sprawdza się nie tylko w pojazdach ciężarowych i przyczepach – montowany osobno lub łącznie – ale także w autobusach. Sposób i miejsce instalacji zależą od ostatecznej oceny jego przydatności w danym parku samochodowym.

Wśród najważniejszych zalet systemu można wymienić:

Łatwość instalacji

Instalacja ContiPressureCheck jest szybka, łatwa i tania. Montaż wewnątrz opony gwarantuje większą dokładność danych w porównaniu z konkurencyjnymi systemami. ContiPressureCheck jest kompatybilny ze wszystkimi markami opon.

Ekonomiczność

Jazda z prawidłowym ciśnieniem może znacząco ograniczyć zużycie paliwa i zwiększyć przebiegi opon. Dzięki temu eksploatacja parku samochodowego jest bardziej ekonomiczna.

Niezawodność

System ContiPressureCheck pomaga unikać awarii związanych z uszkodzeniem ogumienia, które mogą prowadzić do kosztownych przestojów, kar za opóźnienia, utraty wizerunku oraz utraty kontraktów i zarobku.

Bezpieczeństwo

Każda awaria opony, której udało się uniknąć to poprawa bezpieczeństwa na drodze, ponieważ uszkodzenie opony może być przyczyną wypadku.

Troska o środowisko

Jazda z prawidłowym ciśnieniem sprzyja zmniejszeniu zużycia paliwa, ogranicza zużycie ogumienia i w ten sposób przyczynia się do ochrony środowiska.

 

ContiPressureCheck instaluje się szybko i łatwo, a samo urządzenie jest solidne i niezawodne. To niedrogie rozwiązanie do automatycznego pomiaru ciśnienia w ogumieniu, którego koszt zwraca się już za pierwszym razem, kiedy nie dopuści ono do uszkodzenia opony – nawet bez uwzględnienia takich kosztów, jak kary za opóźnienie, utrata wizerunku oraz utrata kontraktu czy zarobku. Zatem najgorsze co może się stać, to brak ContiPressureCheck na pokładzie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!