Nowa gama wycieraczek Valeo dla pojazdów ciężarowych

13 czerwca 2014, 14:57

Wiosną 2014 firma Valeo wprowadziła do oferty nową gamę wycieraczek Valeo Optiblade Trucks. Gama składa się z 8 pakowanych pojedynczo referencji o długościach od 500 mm do 700 mm. Wśród nich znajdują się trzy referencje wyposażone w zintegrowane dysze spryskiwacza z zastosowaniem do Mercedesa Actrosa MP4, Volvo FL, FH i FM, Renault Premium i innych.

Aby skrócić czas montażu w pojeździe, każda wycieraczka ma zamontowany adaptor. Trzy referencje wyposażone są w dodatkowe adaptory, dzięki temu gama Valeo Optiblade Trucks pokrywa 86 proc. europejskiego parku samochodów ciężarowych wyposażonych w wycieraczki w zakresie długości od 500 mm do 700 mm.

Wszystkie referencje gamy Valeo Optiblade Trucks sa produkowane w fabryce Valeo w podkrakowskiej Skawinie. Fabryka w Skawinie od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wycieraczek, ramion i silniczków na oryginalne wyposażenie wielu producentów pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów. Elementy systemów wycierania wyprodukowane w Skawinie znajdują sie na oryginalnym wyposażeniu takich pojazdów wagi ciężkiej jak MAN, Mercedes, Scania, DAF, Iveco, Volvo, Renault Trucks, Van Hool, CNH oraz John Deere.

Inżynierom polskiej fabryki Valeo udało się stworzyć wycieraczkę idealną dla rynku wtórnego. W pełni metolowa konstrukcja wycieraczek zapewnia trwałość, niezawodność i odporność na wibracje. Specjalna powłoka gumowa pióra gwarantuje efektywne wycieranie nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Atrakcyjna cena wycieraczek Valeo Optiblade Trucks stanowi ciekawą alternatywę dla produktów konkurencji.

Katalog produktowy znajduje się na stronie
www.valeoservice.com/html/poland/pl/produits.catalogueproduits.php.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!