Większa wydajność floty pojazdów dzięki oświetleniu HELLA

16 czerwca 2014, 7:14

Koszty serwisu oraz paliwa stanowią bardzo dużą część puli, jaką na utrzymanie floty pojazdów muszą przeznaczać właściciele firm transportowych. Firma HELLA wspiera przedsiębiorców, oferując innowacyjne rozwiązania, przyczyniające się do obniżenia zużycia paliwa oraz wyeliminowania do minimum postojów spowodowanych awariami oświetlenia.

Koniec z przymusowymi postojami w trasie – konwersja na LED

Mniejsza ilość przymusowych postojów oraz niższe zużycie paliwa to korzyści wynikające z zastosowania technologii oświetleniowej LED firmy HELLA. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, managerowie flot pojazdów mogą optymalizować pracę swojego parku maszyn.

Diody LED mają znacznie wyższą trwałość niż konwencjonalne źródła światła. Nie zużywają się i są praktycznie bezobsługowe. Dokonując konwersji na oświetlenie LED, zmniejsza się także zapotrzebowanie pojazdu na energię. Ma to bezpośredni wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa, a w konsekwencji redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Jako ekspert w dziedzinie oświetlenia, HELLA przedstawia różne metody obliczeniowe, dzięki którym można dowiedzieć się jak szybko zwróci się inwestycja w konwersję na energooszczędną technologię LED. Operatorzy flot pojazdów mogą w prosty sposób dowiedzieć się, ile zyskają na konwersji i w jakim czasie.

Więcej informacji na temat konwersji oświetlenia pojazdów ciężarowych oraz przyczep na technologię LED można znaleźć na stronie: www.hella.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!