HELLA Eliver – porównaj reflektory i lampy przed zakupem

16 czerwca 2014, 7:40

Dzięki aplikacji HELLA Eliver można w prosty sposób porównać pracę reflektorów roboczych, reflektorów dodatkowych, lamp ostrzegawczych i systemów ostrzegawczych. Cały proces można wykonać nie ruszając się z miejsca – na ekranie komputera lub smartfona.

Reflektory robocze i reflektory dodatkowe

Pojazdy eksploatowane w ciężkich warunkach i pod dużym obciążeniem muszą mieć światła, na których można polegać w każdej sytuacji. Reflektory robocze i reflektory dodatkowe HELLA nie tracą swojej sprawności pod wpływem wysokiej temperatury, ekstremalnej wilgotności czy błota.

W tego typu oświetlenie można wyposażyć ciągniki i kombajny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny leśne, pojazdy specjalne i samochody ciężarowe. Dzięki aplikacji Eliver możliwe jest porównanie reflektorów z całej, bogatej oferty HELLA. Aplikacja pozwala zobaczyć rozkład światła na polnej drodze, na jezdni oraz na bezdrożu. Dostępne są w niej także wszystkie najważniejsze informacje na temat wydajności i dane techniczne.

Lampy i systemy ostrzegawcze

Lampy ostrzegawcze i systemy ostrzegawcze (belki dachowe) firmy HELLA charakteryzuje trwałość, jakość i bezpieczeństwo stosowania. Można używać je w pojazdach specjalnych (karetki pogotowia, wozy straży pożarnej, radiowozy policyjne, itd.) oraz pojazdach służb komunalnych (śmieciarki, pługi śnieżne, zamiatarki, itd.).

W aplikacji Eliver do lamp i systemów ostrzegawczych można w niemalże rzeczywistych warunkach porównać wszystkie produkty HELLA, by wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Są tam dostępne różne pojazdy i scenariusze.

Aplikacja znajduje się pod adresem: www.hella.com/MicroSite/eliver_start/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!