Shell promuje swoje karty paliwowe

16 lutego 2015, 16:06

Ruszyła nowa kampania kart paliwowych euroShell w obszarze opłat drogowych. Ma na celu popularyzację możliwości integracji wszystkich płatności związanych z podróżą i transportem na terenie całej Polski i Europy za pomocą jednej karty paliwowej. Kampania potrwa do końca kwietnia bieżącego roku.

Każda z kreacji podkreśla zalety karty paliwowej euroShell w obszarze bezgotówkowego regulowania opłat na drogach całej Polski i Europy. W Polsce kartą euroShell można uiszczać opłaty m.in. za viaTOLL oraz autostrady A1 i A2. Użytkownicy karty euroShell mogą także regulować płatności za przejazdy przez tunele i mosty oraz dokonywać rezerwacji przepraw promowych.

W 40 krajach w Europie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, świadczone są także usługi pomocy drogowej. Obejmują one naprawy mechaniczne, a także holowanie. Ponadto, euroShell oferuje serwis zwrotu podatku VAT z transakcji zagranicznych oraz zwrotu akcyzy z zakupionego oleju napędowego.

– „Podczas tworzenia założeń kampanii zależało nam, aby w rzeczowy, klarowny i interesujący sposób podkreślić wielozadaniowość kart paliwowych euroShell. Chcemy także powiedzieć, że korzystanie z kart to wygodne rozwiązanie dla firm transportowych przede wszystkim ze względu na uproszczenie wszystkich formalności, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Kierowcy mogą teraz przejechać całą Europę z jedną kartą w portfelu” – powiedziała Ewa Galanty, Marketing Manager euroShell Card na Polskę, Ukrainę oraz kraje nadbałtyckie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!