Szkolenia z diagnostyki pojazdów ciężarowych w Centrum Szkoleniowym Bosch

27 marca 2015, 15:05

Od ponad dwudziestu lat funkcjonuje Centrum Szkoleniowe Bosch otwarte dla pracowników warsztatów niezależnych. Do niedawna Centrum Szkoleniowe Bosch oferowało szkolenia wyłącznie w zakresie pojazdów osobowych. W przypadku samochodów ciężarowych szkolenia obejmowały jedynie naprawę układów common rail na stole probierczym EPS-708 oraz przy pomocy profesjonalnych narzędzi. Od tego roku Centrum idzie krok dalej. Oferujemy cykl następujących tematów:

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych z wykorzystaniem KTS Truck,
  • diagnostyka nowoczesnych układów zasilania silników Diesla w pojazdach ciężarowych,
  • diagnostyka i naprawa systemów oczyszczania spalin w pojazdach ciężarowych – Denoxtronic i Departronic,
  • diagnostyka systemów hamulcowych EBS i TEBS firm Knorr, Wabco, Haldex w pojazdach ciężarowych i przyczepach.
     

W szkoleniach technicznych stawiamy na część praktyczną – kursanci mają do dyspozycji zarówno model silnika MAN jak również pojazd truck z naczepą. 

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej firmy Bosch mieści się przy ul. Jutrzenki 105 w Warszawie. Szczegółowy program szkoleń można znaleźć pod adresem www.szkoleniabosch.pl lub w załączonym pliku (pobierz program szkoleń). Na stronie tej znajdą Państwo szczegółowy harmonogram szkoleń wraz z opisem każdego z nich oraz formularz zgłoszeniowy. Dla chętnych rezerwujemy niedrogi hotel położony w pobliżu naszego Centrum. W ramach szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, obiad i dyplom ukończenia szkolenia. Już za 1440 zł netto mają Państwo możliwość uczestniczenia w szkoleniu.

Zapraszamy!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!