Ciężarowe uderzenie – tester usterek KTS Truck w promocyjnej cenie

27 marca 2015, 15:06

Dział Wyposażenia Warsztatowego Bosch proponuje serwisom samochodów ciężarowych ofertę specjalną na zakup zestawu składającego się z tabletu DCU 100 (Diagnostic Control Unit) i modułu KTS Truck wraz z oprogramowaniem ESI-Truck na 12-miesięcy.

Na wstępie krótka charakterystyka KTS Truck. Moduł ten jest wyposażony w łączność bezprzewodową Bluetooth o zasięgu do 100 metrów. Ma to tę zaletę, że użytkownik może swobodnie przemieszczać się wokół pojazdu i wykonywać czynności diagnostyczne. Moduł komunikuje się z nowym komputerem typu tablet noszącym oznaczenie DCU 100, na którym zainstalowany jest program ESI[tronic] Truck. DCU 100 jest przenośnym tabletem przystosowanym do użytku w warsztacie samochodowym. Tablet ten jest znakomitym rozszerzeniem urządzeń dostępnych w szerokiej ofercie firmy Bosch. DCU 100 został specjalnie przystosowany do użycia oprogramowania ESI[tronic] poprzez zastosowanie systemu WindowsPOSReady 7.

Tablet ten odznacza się szeregiem przemyślanych rozwiązań. Obudowa jest ergonomiczna, z uchwytami z obu stron ekranu, co sprawia, że tablet jest bardzo wygodny w obsłudze i łatwy do przenoszenia (mobilny). Odpowiada klasie izolacji IP 54, co oznacza odporność na kurz i wodę, a także wytrzymuje upadek z wysokości 80 cm. Posiada 10“ dotykowy ekran TFT o rozdzielczości 1024 x 600, który świetnie sprawdza się w warunkach warsztatowych. DCU 100 dysponuje, podobnie jak nowoczesne laptopy, wszystkimi standardowymi złączami i portami.

W ramach akcji specjalnej przygotowano pakiet zawierający tablet DCU 100, tester KTS Truck i oprogramowanie ESI-Truck na 12 miesięcy – całość w specjalnej cenie 19.900,- PLN netto. W cenie pakietu promocyjnego warsztat otrzymuje także transport i uruchomienie urządzenia oraz przeszkolenie z jego obsługi.

Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia 2015 roku, a szczegółowych informacji na jej temat udziela dział handlowy Diagnostyki Samochodowej firmy Bosch oraz dystrybutorzy. Na potrzeby akcji sprzedaży testera wraz z oprogramowaniem został przygotowany specjalny formularz zamówieniowy. Mamy nadzieję, że oferta ta spotka się z dużym zainteresowaniem na naszym rynku.

Dane techniczne DCU 100

Tablet DCU 100 został wyposażony w procesor Intel Atom N2600 1.6 GHz, system operacyjny Windows 7 POSReady, pamięć operacyjną 2 GB oraz dysk twardy o pojemności 320 GB. Tablet ma kolorowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 dpi. W zestawie znajdują się mutlimedia, Bluetooth klasy 1, złącze WLAN IEE802.11 b/g/n, zewnętrzny napęd DVD, zasilacz oraz akumulatory. DCU 100 ma ponadto wejście VGA, dwa wejścia USB 2.0, wejście na kartę SD, złącze do słuchawek i głośników oraz wejście na zasilacz.

Zalety tabletu DCU 100

  • krótki czas włączania,
  • kompaktowa jednostka typu tablet,
  • możliwość instalacji ESI[tronic] 2.0,
  • proste pierwsze uruchomienie,
  • WLAN umożliwiający stały dostęp do Internetu,
  • Bluetooth współpracujący z KTS 540,
  • prosta obsługa,
  • czytelny ekran z dobrą warstwą antyrefleksyjną.
     

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!