Skraplacze zabezpieczone antykorozyjnie, z osuszaczami w komplecie

, 5 maja 2016, 15:28

Oferta chłodnic klimatyzacji Nissens obejmuje aktualnie ok. 1.300 ref. produktów. W ramach tej oferty, aż 564 ref. występuje w komplecie z osuszaczem zintegrowanym (oznaczenie w katalogu integrated dryer) lub z zamontowanym osuszaczem (with dryer), w ramach ceny chłodnicy, przez co zakup dodatkowego filtra-osuszacza klimatyzacji nie jest konieczny.

Wybrane chłodnice klimatyzacji Nissens dedykowane do aut, w których najczęściej występują problemy z korozją, dostarczane są w standardzie z naniesioną powłoką ochronną, mającą zapewnić dodatkową ochronę antykorozyjną. Skuteczność powłoki ochronnej potwierdzono przez wielokrotne testy korozyjne przeprowadzane w tzw. mgle solnej.

Zalety chłodnic klimatyzacji dostarczanych w standardzie z powłoką ochronną:

  • dodatkowe zabezpieczenie aluminiowej chłodnicy przed czynnikami zewnętrznymi i korozją
  • wydłużona trwałość produktu w stosunku do wersji bez powłoki ochronnej
  • powłoka wykonana fabrycznie.

579 ref. kondenserów malowanych fabrycznie dostępnych jest przed sezonem 2016 (oznaczenie w katalogu corrosion protected).

Wybrane kondensery oznaczone w katalogu jako First-Fit, dostarczane są w kartonie w ramach tej samej ceny razem z kompletem o-ringów.

Doboru części Nissens można dokonać wg katalogu Nissens online, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania pod adresem www.nissens.com.pl, zakładka Katalogi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!