SmartGPS SG775 TT EU nawigacja dla kierowców samochodów ciężarowych w rozsądnej cenie

19 stycznia 2017, 0:12

Nowoczesne i eleganckie urządzenie dla kierowców, w szczególności samochodów ciężarowych, poruszających się drogami całej Europy. GPS charakteryzuje się dużym, dotykowym 7 calowym ekranem, szybkim procesorem 800 MHz, transmiterem FM, odtwarzaczem filmów i muzyki oraz mapami aż 41 krajów z darmową aktualizacją LifeTimeMaps. W ten sposób nawigacja zapewnia kierowcom zawodowym nie tylko doskonałe wskazówki nawigacyjne, ale także rozrywkę w trakcie postojów.
SG775_TRUCK_TT_EU-parametry_pojazdu1
SmartGPS SG775 TT EU to nawigacja łącząca duże rozmiary z solidnością i wysoką jakością. Siedmiocalowy ekran pozwala na łatwą obsługę w kabinie samochodu ciężarowego. Urządzenie jest wyposażone w odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Wbudowany transmiter FM pozwala na odsłuchiwanie komend głosowych poprzez samochodowy system audio.

Urządzenie zostało wyposażone w mapy z 41 krajów Europy z darmową aktualizacją LifeTimeMaps. Co więcej, urządzenie jest „odblokowane“, dzięki czemu nie ma przeszkód, by zainstalować na nim inne oprogramowanie nawigacyjne.

Producent zapewnia, że główne zalety SmartGPS SG775 TT EU to:

 • System nawigacji MapFactor Navigator z mapami 41 krajów Europy
 • Wersja TRUCK – precyzyjne dane nawigacyjne dla pojazdów ciężarowych: edycja wymiarów pojazdu, masy całkowitej i nacisków na osie;- optymalizacja trasy pod kątem parametrów pojazdu z uwzględnieniem nośności i wymiarów dróg, mostów, wiaduktów, tuneli
 • LifeTimeMaps – Dożywotnia Aktualizacja Map*
 • Nowoczesny, szybki procesor ARM Cortex A7 800 MHz
 • Wyświetlacz 7″ (16:9)
 • Aplikacje dodatkowe: odtwarzacz filmów (WMV) i muzyki (WMA), przeglądarka zdjęć (JPG) i plików tekstowych (TXT)
 • Transmiter FM
 • Pamięć RAM 128MB pozwala na niezakłóconą, stabilną pracę
 • Pamięć Flash 8GB oraz slot dla kart microSD/SDHC do 32GB – możliwość zastosowania innego oprogramowania nawigacyjnego (urządzenie „odblokowane”)Sugerowana cena SmartGPS SG775 TT EU: 699 zł
  * Usługa Dożywotnia Aktualizacja Map jest dostępna do czasu zakończenia eksploatacji określonego produktu lub do momentu, kiedy 4cv Mobile otrzymywać będzie mapy od zewnętrznych dostawców.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

lemmud, 25 kwietnia 2024, 23:21 0 0

dOZYWOTNIA AKTUALIZACJA - Tiiiaaaaa...kolejny wałek jak się okazało klasyka . pl

Odpowiedz