Na trasie korzyści

, 19 lutego 2017, 23:08

Floty ciężarowe liczące do 20 pojazdów to prężny segment rynku transportowego. Z tego też powodu, sieć serwisowa Premio TruckForce uruchomiła program „Na trasie korzyści”, stworzony specjalnie dla małych flot ciężarowych.

Program ma na celu zapewnić flotom fachowe doradztwo i rzetelną obsługę poprzez serwisy Premio TruckForce, które świadczą usługi najwyższej jakości na stałym, niezmiennym poziomie.

– „Na trasie korzyści” to jeden z priorytetowych projektów Premio TruckForce – mówi Piotr Nowakowski, Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej w Europie Centralnej – Stworzyliśmy program, który jak wskazuje sama nazwa, przynosi korzyści wszystkim stronom. Małe floty ciężarowe zyskują wsparcie i opiekę, których do tej pory nie oferował im nikt inny na rynku, natomiast nasze serwisy nowych klientów.

W pierwszym etapie projektu sieć stawia mocny akcent na pozyskanie małych flot, które dotąd nie współpracowały z serwisami Premio TruckForce. Warto tę współpracę rozpocząć, ponieważ firmy, które dołączą do programu mogą liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze zarejestrowane floty zostaną objęte opieką przez odpowiadające im serwisy Premio TruckForce, które nawiąże z nimi relacje biznesowe i zbudują ofertę usług i sprzedaży opon. Dodatkowo otrzymają dostęp do platformy internetowej, na której będą zamieszczone informacje o wydarzeniach i promocjach kierowanych do tej grupy użytkowników.

Kolejną korzyścią wynikającą z uczestnictwa w programie jest aplikacja E-Truck, która znacznie ułatwia kontakt pomiędzy decydentem flotowym a serwisem mobilnym. Jeżeli serwis kontrolujący stan ogumienia floty, zauważy problem, zawiadamia o tym przez aplikację decydenta przysyłając wiadomość o koniecznej naprawie. Jedyne co decydent musi zrobić to zautoryzować usługę. Dzięki temu na bieżąco wykonywana jest inspekcja taboru. Pięćset pierwszych, zarejestrowanych flot ciężarowych otrzyma atrakcyjny pakiet startowy, dlatego nie należy odkładać decyzji o dołączeniu do projektu „Na trasie korzyści”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!