Czy umiałbyś tak zaparkować? [video]

10 maja 2018, 16:03

Wjechać na parking? Żaden problem! Nawet jeśli kąt skrętu jest ostry jak język Twojej kobiety, kiedy kolejny dzień z rzędu zapomnisz wynieść śmieci.

Całkiem możliwe, że niejeden wielbiciel cinquecento w holenderskim gazie albo jeździec BMW Tesco tuning miałby problemy z zaparkowaniem w takim miejscu. Brawa dla kierowcy ciężarówki za umiejętność kręcenia kierownicą i patrzenia w lusterka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

ABCETD, 4 czerwca 2018, 17:00 0 0

Super, gdyby jeszcze te umiejętności szły w parze z patrzeniem w lusterka i trafnym przewidywaniem, czy wyprzedzanie innego dużego mobila nie spowoduje hamowania u małego mobila, który jedzie lewym pasem A4, A1, A2, czy S8. Szacun dla starych Szoferów, ale amatorzy, którzy zrobili C poza wojskiem/LOKiem to taczką z metalowym kołem powinni popylać za stodołą a nie wozić się poważnymi sprzętami. Gdzie jest policja i ITD? W krzakach jak zwykle...

Odpowiedz