Wkłady separatora oleju Knorr-Bremse w Inter Cars

2 października 2015, 13:25

Układy sprężonego powietrza wymagają czystego i suchego powietrza, aby pracować wydajnie i bezpiecznie. Wkłady Knorr-Bremse, które są dostępne w sieci Inter Cars SA zapewniają sprawdzoną technologię, aby spełnić te wymagania. Nowością jest wkład K 096383 dla DAF-ów.

Wkład separatora oleju (OSC) firmy Knorr-Bremse jest dalszym rozwinięciem konwencjonalnego wkładu osuszacza. Oprócz zwykłej funkcji osuszania powietrza, odfiltrowuje zanieczyszczenia oleju, zapewniając optymalną ochronę pneumatycznego układu hamulcowego.

Proces ten przebiega dwuetapowo. Pierwszy krok polega na usuwaniu cząstek olejowych i aerozoli, drugi – na osuszaniu powietrza. Cząstki oleju i aerozole są filtrowane zanim powietrze dotrze do osuszacza, skutecznie chroniąc go przed zanieczyszczeniem.

Inter Cars poleca:

Nowy wkład separatora oleju K 096383 dla aplikacji DAF

Wkłady najnowszej technologii firmy Knorr-Bremse są teraz dostępne dla aplikacji DAF. Wkład ten jest modyfikacją do wkładu separatora oleju z gwintem prawoskrętnym M39x1.5. Modyfikacja ta pozwoliła na dodanie 30 mm sześciokątnej nakrętki na górze wkładu. Ze względu na ograniczony dostęp w pojeździe, 30 mm sześciokątna nakrętka na górze wkładu ułatwia demontaż i montaż.

Oryginalnie regenerowany wkład separatora oleju

Wkłady regenerowane pomagają oszczędzać zasoby i chronić środowisko. W porównaniu z nowym wkładem, materiał wsadowy jest znacznie zmniejszony wraz z ilością wykorzystywanej energii i związanych z tym emisji CO2. To także rozwiązanie bardziej ekonomiczne, a zachowujące funkcjonalność i gwarancję równą nowemu wkładowi.

Regenerowane wkłady separatora oleju (OSC) dostępne są w sieci w Inter Cars SA pod indeksami:

  • K039453X00, M39x1.5, Gwint lewoskrętny,
  • K039454X00, M39x1.5, Gwint prawoskrętny,
  • K039455X00, M41x1.5, Gwint prawoskrętny.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!