Lück i STAS łączą siły

19 października 2015, 15:05

Belgijska firma STAS nabyła 100 proc. udziałów w niemieckiej spółce Lück. Dzięki tej transakcji STAS poszerzy gamę oferowanych produktów o wysokiej jakości wywrotki stalowe. Najlepiej znanym produktem marki Luck jest flagowy Ferroliner.

STAS analizując zapotrzebowanie rynku, poprzez liczne kontakty zdobywane przez lata w branży recyklingu, podjął decyzję o wprowadzeniu do swojej oferty wywrotek z wysokiej jakości stali. „Ferroliner” produkowany przez niemiecką firmę Lück cieszy się uznaniem w tym sektorze.

STAS nie ustaje w ciągłych poszukiwaniach nowych produktów i rynków, aby zaoferować swoim klientom szeroki asortyment pojazdów, jednocześnie Lück poszukiwał odpowiedniego nabywcy, aby dać swojej firmie niezbędne wsparcie i rozwinąć ją na rynku europejskim. To spowodowało naturalny proces synergii pomiędzy dwiema firmami.

Silna, ugruntowana pozycja sieci STAS w Europie będzie niewątpliwie przyczyniała się do dalszego rozwoju „Ferroliner” w Europie. Lück utrzyma swoją obecną tożsamość jako niemieckiego producenta, w ciągu najbliższych miesięcy, aby zapewnić optymalną współpracę pomiędzy dwoma przedsiębiorstwami. Absolutnym priorytetem dla STAS jest sprawne przeprowadzenie procesu przejęcia niemieckiej marki, przy minimum zakłóceń dla wszystkich zainteresowanych, w tym pracowników, klientów i dostawców.

Firma PTM Polska zapewnia pełną dystrybucję marki STAS w Polsce – sprzedaż pojazdów nowych, sprzedaż i odkup pojazdów używanych oraz pełną obsługę posprzedażową w postaci sieci serwisów i magazynu części zamiennych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!