Nowa strona internetowa Barum

, 26 listopada 2015, 16:13

Grupa Continental uruchomiła nową stronę internetową marki Barum, oferującej opony do pojazdów ciężarowych. Witryna jest w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Strona została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne dotarcie do informacji na temat produktów marki Barum. Wygląd i układ treści jest dopasowywany do ekranu urządzenia, z którego w danej chwili korzysta użytkownik, co gwarantuje czytelną prezentację zawartości serwisu zarówno na ekranie komputera, jak i tableta czy smartfona.

barum

Witryna została podzielona na sekcje, które prezentują:

  • pełną gamę opon marki Barum, w tym nową generację opon oznaczoną jako BF 200 R na oś kierowaną oraz BD 200 R, stosowaną na osi napędowej
  • wyszukiwarkę, dzięki której szybko i łatwo można zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży
  • porady na temat ekonomicznej i bezpiecznej jazdy
  • materiały do pobrania, w tym katalog z danymi technicznymi produktów
  • materiały marketingowe i komunikaty prasowe

– ,,Chcieliśmy, aby nowa strona była użytecznym narzędziem dla wszystkich, którzy za pośrednictwem Internetu poszukują informacji na temat doboru opon do pojazdów w swoich flotach. Zależało nam, by nawigacja na stronie była intuicyjna, a wszelkie informacje o produktach marki Barum łatwo i szybko dostępne.” – powiedział Marcin Cywiński, Marketing and PR Manager w dziale opon użytkowych z Continental Opony Polska.

Strona internetowa Barum przeznaczona dla użytkowników ogumienia do pojazdów ciężarowych dostępna jest w 12 wersjach językowych, w tym w polskiej.

Strona jest dostępna pod adresem: www.conti-online.com/www/barum_tires_pl_pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!