Ruszyła platforma Przesyłki od Serca

18 stycznia 2016, 14:57

Przewoźnicy mają szansę pomagać potrzebującym. Serwis Clicktrans.pl uruchomił pierwszą w Polsce platformę transportu charytatywnego “Przesyłki od Serca”, która łączy firmy transportowe z organizacjami dobroczynnymi.

Fundacje, stowarzyszenia, hospicja, domy dziecka i inne organizacje społeczne często borykają się z problemem kosztownego transportu, który ogranicza możliwości niesienia pomocy. Clicktrans.pl stworzył program „Przesyłki od Serca”, który łączy potrzebujących z uczynnymi przewoźnikami. Zasięg pomagania poprzez usługę transportową obejmuje nie tylko Polskę, lecz także inne kraje Europy.

przes

– „Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak przewoźnicy zareagowali na Przesyłki od Serca” – powiedział Michał Brzeziński z Clicktrans.pl – „Z wielkim uznaniem obserwujemy jak przewoźnicy, którzy sami mają ciężką pracę – są chętni do pomocy i poświęcenia. Program wystartował na początku grudnia i został już stałą częścią naszego serwisu – widzimy, że przewoźnicy z wielkim zaangażowaniem i życzliwością zgłaszają możliwości transportu dla przesyłek charytatywnych.” – dodał.

Program „Przesyłki od Serca” jest oparty na zasadzie wspólnego pomagania. Giełda transportowa Clicktrans.pl bezpłatnie udostępnia przestrzeń, w której spotykają się potrzeby organizacji dobroczynnych i możliwości przewoźników dysponujących wolną przestrzenią ładunkową. Wszystkie organizacje biorące udział w programie są zweryfikowane przez serwis Clicktrans.pl a wystawiane ogłoszenia dotyczą tylko transportu darowizn i innych przesyłek związanych z działalnością dobroczynną. W ten sposób przewoźnik, który podejmuje się transportu przesyłki charytatywnej zyskuje pewność, że przyczynia się do pomocy potrzebującym.

Do tej pory przewoźnicy przewieźli między innymi sprzęt rehabilitacyjny dla hospicjum dziecięcego z Warszawy do Łodzi, leki dla chorego chłopca na prośbę stowarzyszenia z Krakowa do Gdańska i żywność dla fundacji z Gdańska.

Każdy przewoźnik, który zrealizuje Przesyłkę od Serca otrzymuje status Uczynnego Przewoźnika – odznaczenie, które jest wyświetlane w profilu użytkownika na Clicktrans.pl. Do transakcji zawieranych w ramach programu organizacje wystawiają pozytywne komentarze co również daje przewoźnikom szansę na budowanie dobrej reputacji i zyskanie nowych zleceń.

Szczegóły na stronie: clicktrans.pl/przesylki-od-serca

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!