Rok pełen szkoleń

25 listopada 2016, 11:29

W 2016 roku Inter Cars zorganizował blisko 170 szkoleń, z których mieli okazję skorzystać mechanicy naprawiający pojazdy ciężarowe. Obecnie trwają prace nad kalendarzem szkoleń na przyszły rok.

Rok 2016 zbliża się powoli ku końcowi. Przed nami Nowy Rok, który dla wielu jest motywacją do podejmowania wyzwań i nowych postanowień oraz do wprowadzania zmian. Wśród obietnic, które składamy sobie w tym momencie, często pojawiają się te dotyczące samorozwoju, dalszej edukacji czy pogłębiania wiedzy.

Te same idee bliskie są również wielu właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, w tym też tych, którzy zajmują się naprawą pojazdów ciężarowych. By odpowiedzieć na ich potrzeby, Dział Szkoleń Inter Cars od dłuższego czasu intensywnie pracuje nad kalendarzem szkoleń na 2017 rok. Odbywa się to w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, a także wnioski z realizacji tegorocznej edycji programu Master Mechanik. Podobnie jak w mijającym roku, tak i w przyszłym w ofercie spółki nie zabraknie szkoleń technicznych i produktowych, które odbywać się będą na terenie całego kraju.

ic

W 2016 roku odbyło się blisko 170 szkoleń dla mechaników z branży ciężarowej. Klienci spółki mogli skorzystać z 23 płatnych szkoleń technicznych. Aż 16 z nich odbyło się Centrum Szkoleniowym w Czosnowie. Największą popularnością cieszyły się spotkania, dotyczące następujących tematów: Klimatyzacje w pojazdach ciężarowych na przykładzie BEHR, Zautomatyzowana skrzynia biegów (Astronic) oraz EBS/ESP.

W trasie pozostawały również ciężarówki Show Car, specjalnie przygotowane na potrzeby klientów z rynku ciężarowego. W nich realizowany był program bezpłatnych szkoleń. W Show Car odbyły się w 2016 roku łącznie 144 szkolenia. Spotkania z zakresu produktowo-technicznego prowadzili przedstawiciele dostawców Inter Cars. Ponadto nowością w tym roku były szkolenia prowadzone przez Dział Szkoleń spółki.

Jeszcze w 2016 roku można wziąć udział w szkoleniu na temat Manualnych Skrzyń Biegów 16S. Odbędzie się ono w dniach 7-9 grudnia w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Koszt to 1440 zł netto.

Aktualne informacje o szkoleniach wraz z ich harmonogramem znaleźć można na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!