Nowy Inter Truck już dostępny

1 grudnia 2016, 16:31

Najnowsze, ostatnie w tym roku wydanie magazynu Inter Truck jest już dostępne. Znalazły się w nim porady techniczne, informacje produktowe i wieści z branży.

W aktualnym wydaniu zawarto porady dla warsztatowców, wiadomości branżowe, a także informacje o obowiązujących promocjach i nowościach w asortymencie Inter Cars. Z pewnością dużym powodzeniem wśród pracowników serwisów czy przedstawicieli firm transportowych cieszyć się będą teksty specjalistyczne i techniczne. W tym wydaniu artykuły te dotyczą m.in. takiej tematyki, jak oleje silnikowe, filtry oleju, wyciągi spalin i tłoki.

Ponadto na łamach Inter Truck znajdziemy pełny przegląd najważniejszych dla spółki wydarzeń z ostatnich tygodni, jak np. finał konkursu Gala Biesiadna 2016, finał programu Master Mechanik, rozwój struktury filialnej czy przygotowania do uruchomienia Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Najnowszy numer w najbliższych dniach trafi do klientów spółki w całej Polsce. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się również z jego wersją elektroniczną dostępną na stronie www.truck.intercars.com.pl.

info_pras_inter_cars_nowy_inter_truck

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!