Nowość dla przyczep i naczep – Sava Cargo 4 HL

19 grudnia 2016, 14:37

Sava wprowadza na rynek oponę na osie wleczone do naczep i przyczep Sava Cargo 4 HL, umożliwiającą zwiększenie ładowności użytkowej. Nowa opona z nową konstrukcją karkasu w rozmiarze 385/65R22.5 164 (158) HL (High Load) wyróżnia się maksymalną nośnością wynoszącą 5000 kilogramów, co pozwala obciążyć oś ciężarem do 10 ton, a tym samym wykorzystać nowe europejskie przepisy dopuszczające większą ładowność pojazdów.

Nowa opona o zwiększonej nośności nie tylko optymalizuje ładowność, ale również oferuje wysoką efektywność paliwową, długie przebiegi, a także posiada certyfikację na oznaczenie M+S, które wymagane w krajach Europy od opon kwalifikujących się, jako opony do eksploatacji w trudnych warunkach zimowych.

sava

“Możliwość optymalizacji ładowności użytkowej poprzez zwiększenie nośności do 10 ton na oś, oferowana przez nowe opony do naczep 385/65 R22.5 Sava Cargo 4 HL, w połączeniu z niskim zużyciem paliwa oznacza większe zyski dla flot transportowych. Solidne ogumienie zapewnia również długie przebiegi i jest interesującym wyborem dla operatorów flot, którzy poszukują produktu w europejskiej, jakości za atrakcyjną cenę. Oszczędność kosztów operacyjnych jest jeszcze większa, gdy weźmiemy pod uwagę możliwość bieżnikowania dzięki solidnej konstrukcji karkasu, „ powiedział Benjamin Willot, dyrektor marketingu opon użytkowych Grupy Goodyear w regionie EMEA.

Aby zapewnić długie przebiegi i wysoką odporność na uszkodzenia, bieżnik wyposażono w sześć szerokich i solidnych żeber,4 stalowe opasnia oraz zygzakowaty wzór rowków, który poprawia właściwości hamowania na mokrej i suchej nawierzchni.

Opona 385/65R22.5 posiada indeks nośności 164K/158L, a na europejskiej etykiecie może pochwalić się wydajną klasą ‘B’ w zakresie ekonomiki paliwowej i sprawnością klasy ‘C’ pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni, jak również niskim poziomem hałasu o wartości 69 dB, który potwierdzony został symbolem jednej fali.

Oponę do naczep Sava Cargo 4 HL 385/65R22.5, która zastępuje standardową wersję, można nacinać oraz bieżnikować. Opona dostępna w sprzedaży.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!