Promocje dla ciężarowców w Inter Cars

19 maja 2017, 16:07

Blisko 4 tysiące nagród rozdał Inter Cars swoim klientom z rynku pojazdów ciężarowych w ciągu ostatniego roku. Wśród nich były m.in. wartościowe zegarki.

 

Od lutego 2016 roku Inter Cars zorganizował dla swoich klientów z rynku pojazdów ciężarowych kilkanaście akcji promocyjnych. Za skumulowane zakupy odpowiednich produktów bądź grup produktowych warsztatowcy otrzymywali atrakcyjne nagrody. Tych spółka rozdała w ostatnich miesiącach prawie 4 tysiące sztuk.

Co można było wygrać?

Nagrody, czekające na klientów Inter Cars, którzy brali udział w akcjach promocyjnych, były bardzo różnorodne. W lutym 2016 roku spółka rozdała np. 494 zestawy Castrol, w skład których wchodził kombinezon warsztatowy oraz ręczna pompka do oleju. 284 kombinezony trafiły do uczestników sprzedaży premiowej również 2 miesiące później. Do klientów powędrowało też 486 bezrękawników Shell czy 254 koszulki NRF. Inną z nagród była torebka na ramię Contitech, z której cieszyć się może 238 osób. Udział w akcjach promocyjnych premiowano również praktycznymi produktami takimi, jak płyn do układu chłodzenia silnika (rozdano ich 969 sztuk) czy letni płyn do spryskiwaczy (883 sztuk).

Bardzo atrakcyjną akcją promocyjną dla klientów reprezentujących rynek pojazdów ciężarowych była niedawna promocja Inter Cars, obejmująca oleje Castrol. Za skumulowane zakupy odpowiedniej ilości wybranych olejów tej marki klienci otrzymali zegarek Aztorin za 1 zł netto. W ramach tej promocji rozdano 188 zegarków.

Aktualne promocje

Obecnie, do końca maja, w Inter Cars trwa jeszcze kilka atrakcyjnych promocji kierowanych do klientów z rynku pojazdów ciężarowych. Jedna z nich dotyczy zakupów olejów Shell Rimula. W jej ramach za jednorazowy zakupów olejów Shell Rimula w 20-litrowym opakowaniu klient ma możliwość nabycia w cenie 1 zł netto koszulki. Z kolei jednorazowy zakupów olejów tej marki w opakowaniu o pojemności 209 litrów umożliwia nabycie za złotówkę bezrękawnika.

Do 31 maja obowiązuje też sprzedaż premiowa olejów RWJ. Za jednorazowy zakup oleju RWJ o pojemności 20 litrów klient ma możliwość zakupu za 1 zł uniwersalnego smaru Jasol 0,9 kg, a za nabycie oleju o pojemności 205 litrów – ma możliwość zakupu, również za złotówkę, takiego smaru w wersji 4,5 kg.

Z kolei za jednorazowy zakup kompletu klocków hamulcowych Lumag za min. 600 zł netto, w okresie obowiązywania akcji, klient ma możliwość nabycia za 1 zł netto polara.

W sprzedażach premiowych Inter Cars mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży spółki o statusie warsztat, sklep z warsztatem, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia. Promocje dostępne są w oddziałach spółki oraz w sprzedaży przez IC Katalog Online.

Oprócz promocji typowo ciężarowych Inter Cars regularnie organizuje wspólne akcje promocyjne dla klientów z rynku osobowego i ciężarowego, a także takie obejmujące swoim zakresem asortyment z zakresu wyposażenia warsztatowego. Informacje o wszystkich aktualnych akcjach promocyjnych Inter Cars klienci z rynku pojazdów użytkowych można znaleźć na stronie www.truck.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!