Grudniowe wydanie Inter Truck

1 grudnia 2017, 15:01

Już za kilka dni klienci Inter Cars otrzymają najnowsze, ostatnie w tym roku, wydanie kwartalnika Inter Truck. To dawka profesjonalnych i ciekawych informacji z branży ciężarowej.

W aktualnym numerze wspomniane zostało święto motoryzacji jakim były 16. Targi Inter Cars, a w szczególności Inter Cars Moto Show i Roztańczony PGE Narodowy. Przeczytamy także o dalszej ekspansji spółki na rynki zagraniczne oraz o prezentacji nowego modelu ISUZU M21.

Na łamach Inter Truck można znaleźć również informację o sukcesie, jakim podczas Targów była Strefa Ciężarowa przyciągająca uwagę odwiedzających. Podsumowany został finał konkursu Master Mechanik oraz zamieszczono relację z przyznania tytułów ambasadorów sieci warsztatowej Q-Service Truck. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi budowania relacji z klientami Inter Cars, którzy odwiedzili Bolonię i Budapeszt, a także ważnych lokalnych wydarzeń poświęconych branży transportowej. Na łamach grudniowego wydania nie mogło zabraknąć informacji o kalendarzu Inter Cars 2018, którego tematem przewodnim są zmysły.

Na czytelników czekają także liczne artykuły o nowościach produktowych, informacje o wydarzeniach organizowanych z myślą o klientach, a także solidna porcja wiedzy technicznej. Ponadto Inter Truck to źródło najbardziej aktualnych informacji dotyczących oferty Inter Cars, nowości w asortymencie spółki oraz spółek zależnych, jak np. Feber, a także narzędzi wspierających pracę serwisów ciężarowych, m.in. Katalogu Online, Bio Service i bazy informacji techniczno-diagnostycznych.

Inter Truck to kwartalnik wydawany przez Inter Cars i kierowany do profesjonalistów z branży ciężarowej.Najnowsze, grudniowe wydanie, w najbliższych dniach trafi do klientów w całej Polsce. Już teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z wersją elektroniczną dostępną na stronie: truck.intercars.com.pl/inter-truck-grudzien-2017/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!