Nowa usługa TomTom dla zarządzających flotą

6 lutego 2018, 12:45

TomTom Telematics wprowadzą nową linię usług, umożliwiających szybsze i jeszcze bardziej wydajne zarządzanie flotą.

Wraz z początkiem lutego, flagowa usługa typu SaS oferowana przez TomTom Telematics, czyli popularny WEBFLEET, został całkowicie przebudowany i wzbogacony o zupełnie nowe funkcje oraz bardziej intuicyjny i spersonalizowany interfejs. Odświeżone oprogramowanie pojawia się wraz z całą gamą nowych terminali dla kierowców TomTom Pro. Razem pomogą one w bardziej efektywnym zarządzaniu zleceniami dzięki wykorzystaniu informacji o natężeniu ruchu drogowego i optymalizacji trasy dostarczanych przez rynkowego lidera – TomTom Telematics.

Korzystając z ponad 18-letniej wiedzy z zakresu zarządzania flotą, opracowaliśmy nową generację naszych produktów, w oparciu o opinie od 49 tysięcy naszych klientów z całego świata – komentuje Thomas Schmidt, Managing Director w TomTom Telematics – Czytelny interfejs WEBFLEET sprawia, że obsługa platformy jest jeszcze prostsza a jej nowa architektura umożliwia szybkie wdrożenie podstawowych funkcji. Ułatwia również szybkie wdrożenie aplikacji partnerskich, umożliwiając dostosowanie technologii do indywidualnych potrzeb klientów – dodaje Thomas Schmid.

 

Jedna z nowych funkcji platformy umożliwia menadżerom wstępne zaplanowanie określonych tras w WEBFLEET z wykorzystaniem zwiększonego zakresu kryteriów, tak aby pomóc kierowcom w skutecznym zaplanowaniu optymalnej trasy z pominięciem newralgicznych lokacji. Opracowane w ten sposób trasy mogą być następnie przesyłane bezpośrednio do kierowców za pośrednictwem nowych terminali nawigacyjnych TomTom PRO 5350/7350. Funkcja ta stanowi skuteczne rozwiązanie wielu problemów dla tych gałęzi branży transportowej, w których kierowcy są zobowiązani do podążania określonymi wcześniej trasami, do których należy chociażby gospodarka odpadami. Co więcej, pozwoli to unikać miejsc, w których często dochodzi do wypadków, co znacząco wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa kierowców.

Mapy i raporty WEBFLEET mogą być teraz bardziej dostosowane do indywidualnych preferencji klienta, zapewniając jednocześnie szybszy wgląd w stan floty. Interfejs został również zoptymalizowany pod kątem tabletów, co oznacza, że WEBFLEET oferuje większe wsparcie dla elastycznej pracy, dostępnej teraz na każdym ekranie i w dowolnym miejscu.

Nowy WEBFLEET jest dostępny dla wszystkich klientów firmy TomTom Telematics w 60 krajach, w 13 językach. Nowe terminale dla kierowców TomTom PRO są obecnie dostępne w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i RPA. W kwietniu będą one dostępne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile i Meksyku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!