EUROPART Polska ma już 10 lat!

23 kwietnia 2018, 23:03

W tym roku mija 10 lat odkąd firma EUROPART zaistniała na polskim rynku. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to powstała spółka joint venture w wyniku współpracy partnerskiej EUROPART oraz PROTYL-Serwis 44 sp. z o.o.

.

EUROPART Polska dziś to ponad 220 osób zatrudnionych w 26 oddziałach własnych oraz agencyjnych. Siedzibą firmy jest niezmiennie Wieluń, gdzie znajduje się główny magazyn. Magazyn centralny mieści się w niemieckim Werl, skąd produkty są dystrybuowane do Polski, a także do 300 punktów sprzedaży w 28 krajach w całej Europie oraz na świecie.

– Największym atutem firmy są pracownicy, którzy od wielu lat zapewniają naszym klientom profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i pomoc. Odznaczają się wysokim poziomem wiedzy branżowej, którą nieustannie poszerzają poprzez uczestnictwo w szeregu szkoleń.- mówi Robert Krawczyk, Prezes Zarządu EUROPART Polska.

To co wyróżnia EUROPART, to wysoka jakość produktów marki EUROPART Premium Parts. EUROPART jest jedyną firmą na rynku polskim, która produkty pod własnym brandem markuje swoją nazwą. Obecnie asortyment marki własnej obejmuje 7500 artykułów i każdego roku powiększa się o kolejne 500, dlatego oferowane rozwiązania dostosowane są do wszelkich potrzeb i wymagań. Pod marką EUROPART Premium Parts klientom dostarczany jest szeroki asortyment w dziedzinie chemii, wyposażenia i urządzeń do warsztatów, elementów montażowych, bezpieczeństwa pracy i wiele innych niezbędnych w codziennej pracy zakładu.

– Co warto podkreślić, wizja oparta na wysokojakościowych produktach przynosi wymierne korzyści, czego dowodem jest m.in. niewielki odsetek reklamacji, który w tej chwili wynosi mniej niż 0,027 proc. Tak niski poziom reklamacji jest rezultatem wieloletnich doświadczeń zarówno na rynku polskim, jak również naszego partnera EUROPART INTERNATIONAL na rynku niemieckim, gdzie działa od 70 lat. – dodaje Robert Krawczyk.

W związku z urodzinami EUROPART Polska planuje ciekawe promocje i konkursy a na początku kwietnia odbyła się premiera jubileuszowego filmu. Krótki, kilkuminutowy film animowany opowiada historię firmy oraz przedstawia ciekawostki na jej temat. Z filmu można dowiedzieć się m.in. jak kontrolowana jest jakość produktów marki własnej, ile części w swoim asortymencie posiada Europart Polska, ile oddziałów jest w Polsce a ile na świecie i dlaczego marka Europart Premium Parts jest numerem jeden w Europie. Premiera filmu miała miejsce 5 kwietnia i jest już dostępna na kanale EUROPART Polska na You Tube.

Poza świętowaniem w 2018 roku zaplanowane są również kolejne inwestycje, m.in., otwarcie kolejnych oddziałów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!