Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów 

25 maja 2018, 10:01

Do klientów Inter Cars trafił właśnie drugi w tym roku numer kwartalnika Inter Truck. Co tym razem znajdą w nim pasjonaci rynku samochodów ciężarowych?

Tematem otwierającym numer jest podsumowanie polskiego finału Young Car Mechanic, organizowanego w ramach projektu Młode Kadry konkursu, mającego na celu wyłonienie najzdolniejszego mechanika w naszym kraju. W bieżącym numerze czytelnicy znajdą również informacje na temat akcji Pierwszopomocni na drodze, której Inter Cars został jednym z patronów, o kolejnych lokalizacjach szkoleń ShowTruck oraz o debiucie segmentu Marine.

Głównym tematem wydania jest prezentacja programu e-Sowa, rozwiązania do obsługi warsztatu, sklepu motoryzacyjnego lub przechowalni opon. Program ten pozwala m.in. lepiej organizować jego działanie, umożliwia przypisywanie konkretnych zadań poszczególnym mechanikom oraz raportowanie wykonanych przez nich prac.

Duża część kwartalnika poświęcona jest dostępnym w Inter Cars produktom dedykowanym rynkowi ciężarowemu. W bieżącym numerze czytelnicy przeczytają m.in. o klockach hamulcowych Danblock, miechach zawieszenia Continental, sprzęgłach Valeo, uniwersalnych parownikach Thermotec czy zaciskach hamulcowych MEI. W numerze także asortyment Dayton, Nissens, REMAN, Gates, Castrol, WAŚ czy Bosch.

Integralna część wydania poświęcona została rynkowi agro oraz naczepom Feber. Z poszczególnych artykułów czytelnicy dowiedzą się m.in. które warsztaty sieci Q-Service Truck serwisują naczepy Febera, poznają też nowe rozwiązanie firmy – lekką naczepę dla przemysłu ciężkiego. W numerze również wywiad z Tomaszem Kuźnickim, Dyrektorem Zarządzającym Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o., raport o zautomatyzowanych skrzyniach biegów ZF do pojazdów użytkowych, materiał o oscyloskopach Pico czy warsztatowy poradnik dotyczący nieprawidłowego funkcjonowania sprzęgła w autobusie MB Tourismo.

Najnowsze wydanie Inter Truck niebawem trafi do Klientów w całej Polsce. Już teraz jednak dostępna jest wersją elektroniczna czasopisma, dostępna pod tym linkiem: http://bit.ly/2GIwuYP

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!