Udoskonalenia na stronach internetowych Diesel Technic

14 września 2018, 10:44

Na targach Automechanika we Frankfurcie firma Diesel Technic zaprezentowała kilka nowości pod hasłem „Rozszerz swój biznes”. Wśród nich największy nacisk położono na wyszukiwanie produktów w nowym portalu internetowym dla partnerów.

W ostatnim czasie Diesel Technic wprowadził zmiany na swojej stronie internetowej oraz w witrynach swoich marek – SIEGEL Automotive i DT Spare Parts. Zostały one całkowicie dostosowane do najnowszych technologii i bez problemu sprawdzają się na urządzeniach, na których są wyświetlane – smartfonach, tabletach i komputerach.

Wyszukiwanie produktów jest dostępne w usłudze online, co ma ułatwić wyszukiwanie informacji i usług – bez względu na to, czy dany produkt jest wyszukiwany bezpośrednio przy użyciu tylko opisu artykułu, czy też dodatkowo w połączeniu z nazwą modelu lub marką producenta zintegrowana wyszukiwarka wyświetli listę wszystkich pozycji związanych z zapytaniem.

Nadal możliwe jest wyszukiwanie numerów referencyjnych DT, SA, OE/OEM. Nowy serwis pomaga również w wyszukiwaniu pomocnych informacji o nowościach, wydarzeniach i plików do pobrania.

Zoptymalizowany został sposób wyszukiwania produktów – propozycje wpisów zostały pogrupowane w działy produktowe, co pomaga zawęzić otrzymywane wyniki do tych najbardziej potrzebnych.

Wyszukiwarka zawiera informacje na temat ponad 41 000 produktów i usług związanych z technologią silników wysokoprężnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!