Katalog części Schaeffler – nowość

17 października 2018, 12:41

Schaeffler po raz pierwszy połączył całą ofertę części zamiennych do samochodów dostawczych w jednym katalogu. Dystrybutorzy i pracownicy warsztatów znajdą w nim informacje dotyczące elementów dla układu przeniesienia napędu, silnika oraz podwozia, w 65 kategoriach produktów i w 7 językach.

Popularność samochodów dostawczych jest najwyższa w historii. Są one także nieodłącznym elementem codziennej działalności gospodarczej. Przy szacowanym rocznym wzroście na poziomie 8 procent, samochody dostawcze reprezentują najszybciej rozwijający się segment rynku i stanowią trzon branży transportu komercyjnego. Pojazdy te muszą zapewniać maksymalną mobilność każdego dnia, w najtrudniejszych warunkach. Dlatego są one narażone na szybsze zużycie, co w efekcie prowadzi do wyższych kosztów naprawy w porównaniu do samochodów osobowych.

Oferta wszystkich marek w jednym katalogu

Po raz pierwszy rozwiązania naprawcze Schaeffler i jego marek, LuK, INA, FAG i Ruville. zostały zebrane w jednym katalogu. Kompendium obejmuje 2200 różnych zastosowań w pojeździe dla 35 najpopularniejszych modeli samochodów dostawczych na rynku europejskim, od 15 producentów. Dla przykładu, w katalogu znajdziemy przekrojową ofertę części zamiennych dla pojazdów takich jak Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter i VW Transporter, które stanowią obecnie większość wśród segmentu samochodów dostawczych. W katalogu znajduje się ponad 3000 artykułów, między innymi zestawy LuK GearBOX do naprawy skrzyń biegów, zestawy LuK DMF ze sprzęgłem przeciążeniowym, zestawy naprawcze łożysk kół od FAG, a także elementy układu kierowniczego oraz zwieszenia.

Przejrzysta i logiczna struktura katalogu umożliwia szybkie wyszukanie właściwych części zamiennych. Wszystkie informacje dostępne są w siedmiu językach. Po raz pierwszy także po polsku i rosyjsku ze względu na rosnące znaczenie tych dwóch rynków samochodów dostawczych. Pozostałe języki to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski.

Katalog dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Kompendium dostępne jest także do pobrania na stronie www.repxpert.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!