Ostatni w tym roku Inter Truck trafił do klientów

19 listopada 2018, 13:53

Klienci Inter Cars otrzymali właśnie czwarty, ostatni w tym roku numer kwartalnika Inter Truck. Co tym razem czytelnicy znajdą w czasopiśmie przeznaczonym dla mechaników, warsztatowców i pasjonatów rynku ciężarowego?

Po pozytywnym odzewie, z jakim spotkał się wywiad z Iwoną Blecharczyk, redakcja Inter Truck postanowiła kontynuować publikację rubryki „Z trasy”, w której umieszczane są rozmowy z osobistościami świata truckersów. W najnowszym wydaniu kwartalnika czytelnicy znajdą więc wywiad z Helą i Snajperem, małżeństwem zawodowych kierowców wspólnie przemierzającym Europę w podwójnej obsadzie. Równie ciekawie przedstawia się rozmowa z Łukaszem Wiśniewskim, właścicielem serwisu Autodas z Elbląga.

Tradycyjnie, pierwsza część kwartalnika poświęcona jest wydarzeniom związanym bezpośrednio z Inter Cars. W niej czytelnicy znajdą m.in. informacje o nowej umowie największego dystrybutora części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej z firmą Total, o akcji promocyjnej, w której wygrać można wyjazd do Bormio, a także o nowej naczepie ShowCar i podsumowaniu regionalnych spotkań sieci Q-Service Truck.

W dalszej części czasopisma czytelnicy znajdą nowości asortymentowe Inter Cars dla rynku agro, wywiad z managerem Bio Service, Wojciechem Kopaczem na temat zużytych akumulatorów, a także liczne nowości produktowe oraz porady techniczne. Na szczególną uwagę zasługują artykuły o zintegrowanych systemach Bosch Connected Repair i e-Sowa, o nowej gamie olejów od Castrol oraz wywiad z Marcinem Nesterem, który podpowiada, czy warto korzystać z leasingu w Inter Cars.

Duża część numeru poświęcona jest technologii przyszłości – czytelnicy znajdą więc m.in. prezentację rewolucyjnego na naszym rynku narzędzia do telematyki pojazdów eTruck, obszerną relację z targów w Hanowerze, na których znalazło się wiele prototypowych rozwiązań dla rynku ciężarowego, a także artykuł o autobusach przyszłości. Jak w każdym numerze, także i w listopadowym wydaniu, znalazło się miejsce na techniczne porady: jak wymieniać tarcze hamulcowe radzą specjaliści od TRW, a cennych wskazówek przy wymianie sprzęgła udzielają mechanicy z Valeo i Schaefflera.

Ostatnie w tym roku wydanie Inter Truck trafiło już do klientów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!