Uniwersalna lampa robocza CRK2 od WESEM

14 maja 2019, 12:33

Lampa CRK2 uzupełnia asortyment lamp roboczych polskiego producenta w technologii LED. Lampa znajdzie zastosowanie w pojazdach rolniczych, maszynach budowlanych i pojazdach wolnobieżnych, a także w samochodach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła.

Produkty CRK2 to nowa seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 100mmx100mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej została przygotowana w dwóch wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800lm (moc 11W) sprawdzi się jako alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga o strumieniu 1600lm (moc 22W) odpowie na potrzeby użytkowników, którzy potrzebują doświetlenia większego obszaru.

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym  montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

Lampa jest wodoszczelna i pyłoszczelna, odporna na wstrząsy sprawdzi się w pracach polowych, na budowie bądź podczas aktywności w terenie.

Wszystkie komponenty do lampy CRK2 produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

W tym roku produkt zostanie zaprezentowany na ważnych wydarzeniach branży motoryzacyjnej i rolniczej w Polsce i na świecie: targach Autopromotec Bolonia, MIMS Automechanika Moskwa, Equip Auto w Paryżu, Agritechnice w Hannoverze oraz targach AAPEX w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!