IVECO ogłasza powołanie nowego prezesa marki

31 października 2019, 14:09

IVECO ogłosiło nominację Thomasa Hilse na stanowisko prezesa marki IVECO. Począwszy od 1 listopada, przejmie on odpowiedzialność za zarządzanie produktem w skali globalnej, sprzedaż, marketing i rozwijanie sieci marki IVECO. Swoją siedzibę będzie miał w Turynie we Włoszech.

– Z wielką przyjemnością witamy Thomasa w naszej organizacji, który ma bardzo dobre osiągnięcia w branży pojazdów użytkowych i ogromne doświadczenie w zarządzaniu na skalę międzynarodową – powiedział Gerrit Marks, prezes ds. Pojazdów użytkowych i specjalnych.

Thomas Hilse dysponuje doświadczeniem, które zdobył w ciągu 22 lat pracy w branży samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów użytkowych, piastując różne stanowiska zarządcze na poziomie międzynarodowym i pracując dla różnych marek w Europie, krajach NAFTA, Ameryce Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej. Pełnione przez niego funkcje dotyczyły wszystkich aspektów ważnych dla branży: od sprzedaży i rozwijania działalności biznesowej, poprzez obsługę klienta i rozwój produktu po stanowisko dyrektora generalnego. Studiował inżynierię mechaniczną i administrację w biznesie, ponadto uzyskał tytuł magistra nauk humanistycznych na kierunku stosunków międzynarodowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!