Jenox Akumulatory z Jubileuszowym Hitem Regionów

5 marca 2020, 3:00

Chodzieski producent Akumulatorów został zdobywcą tytułu Jubileuszowy HIT 25-lecia, w ramach konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Kapituła uhonorowała markę Jenox Akumulatory za jej najnowszy produkt – akumulator Jenox SRP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 285 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego zaledwie 86 zakwalifikowało się do finału. Tylko dwie marki mogą pochwalić się najcenniejszym laurem. Jedną z nich jest firma Jenox Akumulatory.

– Bardzo cieszymy się z faktu, że kapituła doceniła najnowszy akumulator sygnowany logo Jenox. Super Rhino Professional to efekt pracy naszego zespołu badawczego, a jednocześnie odpowiedź marki Jenox na zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego – mówi Ryszard Wasyłyk, Dyrektor Handlowy w Jenox Akumulatory – Zapotrzebowanie na energię wzrasta nie tylko w przypadku samochodów ciężarowych czy pojazdów transportu zbiorowego. Widać to najlepiej na przykładzie nowoczesnych aut osobowych, z których korzystamy na co dzień.

Nagrodzony Jenox SRP to specjalistyczny akumulator stworzony z myślą o samochodach ciężarowych i autobusach pracujących na krótkich odcinkach. Co ważne specyfika ich pracy wiąże się z częstym uruchamianiem i dużym zapotrzebowaniem na energię. Jenox Super Rhino Professional charakteryzuje się odpornością na cykliczne wyładowania i dobrym przyjmowaniem ładunku elektrycznego.

Chodzieski zakład produkuje niespełna milion akumulatorów rocznie. W swojej ofercie firma Jenox ma sześć serii akumulatorów o zróżnicowanych parametrach technicznych, dedykowanych do pojazdów osobowych, samochodów ciężarowych i specjalistycznych oraz sprzętu rekreacyjnego. Akumulatory sygnowane logo Jenox dostępne są w blisko 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw europejskich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

OldBoy, 28 lutego 2021, 14:59 0 0

Jenox to bardzo dobre i sprawdzone polskie akumulatory! Kolejne sezony mijają a my wciąż razem :) miałem osobiście w 3 autach i zawsze mogłem na nie liczyć nawet w najtrudniejszych warunkach :) polecam!

Odpowiedz