Lampa robocza CRK2 w wersji z homologacją cofania

28 lipca 2020, 10:50

Lampa CRK2 uzupełniła asortyment lamp roboczych w technologii LED polskiego producenta, firmy WESEM. W ostatnim czasie rodzina lamp CRK2 powiększyła się o wersję posiadającą homologację cofania, przeznaczoną do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych.

Produkty CRK2 to seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 105×105 mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej została przygotowana w dwóch wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800 lm (moc 11 W) sprawdzi się jako energooszczędna i wygodna w użytkowaniu alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga – o strumieniu 1600 lm (moc 22 W) – odpowie na potrzeby użytkowników, którzy potrzebują doświetlenia większego obszaru. Lampa o strumieniu świetlnym 1600 lm występuje także w wersji lampy cofania i posiada homologację E20 do użytku na drogach publicznych.

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym  montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

Lampy produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

Lampy CRK2 znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, terenowych, specjalnych, maszynach rolniczych i budowlanych, a także pojazdach wolnobieżnych oraz we wszelkich pojazdach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Produkty WESEM można nabyć we wszystkich oddziałach Inter Cars w Polsce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wojtek, 9 września 2020, 13:44 1 0

Bardzo dobry produkt. I cena fajna a wiadomo, że nie chińczyk.

Odpowiedz