REMAN Solutions: nowe zaciski MAXX™22 i MAXX™22T już na rynku

15 lutego 2021, 23:33

Są lżejsze od poprzedników i pozwalają zredukować zużycie paliwa, co sprzyja ochronie środowiska. To nowe warianty zacisków hamulcowych MAXX™22 do pojazdów użytkowych, z którymi WABCO REMAN Solutions wchodzi właśnie na rynek.

Oferta zacisków MAXX™22T jest dedykowana aplikacjom Schmitz, a nowe MAXX™22 pasują do pojazdów marki Daimler, tym razem do flagowego Mercedesa Actrosa. Co wyróżnia tę wersję od poprzedników? Jest lżejsza aż o 4 kg, czyli o 11 procent w porównaniu do poprzedniej generacji hamulców do naczep. To oznacza zmniejszenie zużycia paliwa, a tym samym ochronę środowiska.

Nowe warianty MAXX™22 mają za sobą ponad 20-letnią historię zmian i ulepszeń. Te obecne mają dużo lepszy współczynnik masy do osiągów w stosunku do technologii jednotłokowych zastosowanych w zaciskach hamulcowych PAN™ firmy WABCO. Technologia ta nie bez przyczyny została uznana przez specjalistów z branży za jedno z najbardziej udanych know-how, dotyczące hamulców tarczowych.

Wydajność regenerowanych zacisków wprowadzanych przez REMAN-a jest identyczna jak nowych. Proces regeneracji przywraca zużyte elementy elektroniczne, hydrauliczne, mechatroniczne i konwencjonalne produkty mechaniczne do stanu zgodnego z fabryczną specyfikacją. Przechodzą one także zaawansowane testy.

Co warto wiedzieć o MAXX™22:

+  Od 1996 pionier technologii jednotłokowej
+  Dwukierunkowy mechanizm regulujący ogranicza ryzyko przegrzania hamulca
+  Nieporównywalna niezawodność uzyskana dzięki jednotłokowej konstrukcji wypróbowanej na drogach

Na czym polega regeneracja?

WABCO REMAN Solutions nie tylko przywraca podstawowe funkcje produktu – regeneruje je do stanu wyjściowego! Dążąc do perfekcji, firma wykorzystuje najnowsze technologie i wiedzę zaczerpniętą od producentów oryginalnych produktów. Co najważniejsze – każdy zregenerowany produkt spełnia standardy produktu z pierwszego montażu oraz jest objęty tą samą gwarancją, zapewniającą jakość, której można zaufać!

Warto wiedzieć, że w 2020 roku REMAN świętował rekordowe 500 tysięcy produktów wypuszczonych na rynek przez wszystkie lokacje oraz przenosiny centrum regeneracji w Polsce do nowego budynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!