Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy

1 marca 2021, 23:09

Współpraca to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie życia. Bez wsparcia partnerów trudno bowiem osiągnąć sukces i funkcjonować w jakimkolwiek środowisku. Inter Cars doskonale rozumie te zależności, od lat wspierając wszystkich swoich interesariuszy i w oparciu o współpracę z nimi budując swoją rynkową pozycję.

Za nami trudny, pełen gorzkich niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji rok 2020. Rok, który udowodnił, że działając razem i podążając w jednym kierunku można osiągnąć sukces. Inter Cars, wspierając warsztaty oraz swoich filiantów i operując na jednym froncie z dostawcami, po raz kolejny wskazał drogę rozwoju całej branży. Pomagaliśmy i wspieraliśmy tych, którzy w danym momencie najbardziej potrzebowali pomocy. Byliśmy jedną drużyną, która miała ściśle obrany cel – pomagać sobie nawzajem.

RAZEM NA LATA

Kontynuacją tych działań jest nowa kampania Inter Cars „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, która przez cały 2021 roku będzie odkrywała przed klientami korzyści płynące ze współpracy z największym dystrybutorem części zamiennych w Polsce. Cały projekt podzielony został na pięć modułów , a w każdym z nich odkrywane będą kolejne części układanki. Niczym w puzzlach, co dwa miesiące odsłonięta zostanie kolejna część, traktująca o relacjach Inter Cars ze swoimi interesariuszami. Wszystkie elementy układanki złożą się w jedną całość na stronie www.wybieramintercars.com.pl

– Najważniejsze w przekazie całego hasła jest kluczowe słowo „razem”. Zależy nam bowiem na tym, aby słuchać rynku i naszych partnerów biznesowych, chcemy służyć im w jak najlepszy sposób i razem rozwijać niezależny rynek motoryzacyjny. Bez partnerów nie ma silnego Inter Cars, dlatego pragniemy wspierać ich na każdym kroku. Tworzenie i dostarczanie to atrybuty związane z naszą podstawową działalnością, we wszystkich tych obszarach chcemy jednak udoskonalać narzędzia, tak, aby jak najlepiej służyły naszym klientom – mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Pierwszym hasłem kampanii są Partnerskie relacje, bo właśnie na nich opiera się świadomy biznes. Budowanie relacji i zdobywanie zaufania klientów trwa latami. Choć wydawać by się mogło, że jako firma z tak dużym doświadczeniem i stażem na rynku mamy już ten proces za sobą, wciąż staramy się pogłębiać go jeszcze bardziej, dzięki temu rozwijamy się razem. Partnerskie relacje są i zawsze będą jedną z naszych nadrzędnych wartości, bez których rozwój biznesu z naszego punktu widzenia jest niemożliwy. Rozwijamy się razem z klientami, a oni rozwijają się dzięki nam – dodaje Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

Czym z punktu widzenia Inter Cars są partnerskie relacje? To przede wszystkim wsparcie w prowadzeniu biznesu, codzienna pomoc przedstawicieli handlowych i sprzedawców, ale też przyjazne traktowanie klienta, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zobacz czym jeszcze są dla nas partnerskie relacje.

W kolejnych miesiącach na stronie www.wybieramintercars.com.pl odsłaniane będą następne elementy układanki. Co kryje się pod pozostałymi puzzlami? Możecie zgadywać, śledząc i komentując nasze kanały w mediach społecznościowych! Dołącz do nas i zostań naszym partnerem w biznesie!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!